dao maker

dao

دائو میکر

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- dao
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- dao
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
دائو میکر

دائو میکر چیست؟

دائو میکر پلتفرمی برای پشتیبانی از استارت‌آپ‌های نوپا و در حال رشد حوزه ارزهای دیجیتال است. محصول اصلی ارز دائو، دائو پد (Dao Pad) بوده که یک پلتفرم سرمایه‌گذاری است. دائو پد به دارندگان توکن دائو این قابلیت را می‌دهد که در مراحل اولیهٔ تامین سرمایه و عرضه اولیهٔ پروژه‌های پیش‌ِرو سرمایه‌گذاری کنند. 

دائو پد پیش از آنکه از یک پروژه برای تامین سرمایه پشتیبانی کند، به خوبی مراحل توسعه و پتانسیل آن و همچنین ریسک‌های مختلف مانند کلاهبرداری و ناامن بودن پروژه را بررسی می‌کند تا سرمایه‌گذاران با خیال آسوده‌تری در آن سرمایه‌گذاری کنند. 

همسایه من آلیس (My Neighbor Alice)، اوریون پروتکل (Orion Protocol)، سی‌ اسکیپ (Seascape) و اینفینیتی پد (IPAD) از مطرح‌ترین پروژه‌هایی هستند که تامین سرمایه اولیه آنها در دائو پد انجام شده است. 

دائو میکر علاوه بر دائو پد سرویس‌های کاربردی دیگری هم برای پروژه‌های نوپای رمزارزی ارائه می‌دهد. از جمله این سرویس‌های کاربردی می‌توان به مراکز رشد یا انکوباتور (ابزاری برای حمایت از کارآفرینان تحصیل‌کرده و کمک به رشد اقتصادی آنها) و خدمات مشاوره اشاره کرد. همچنین دائو میکر به پروژه‌ها کمک می‌کند تا کاربران واقعی و فعال خود را شناسایی کرده و با دادن پاداش و ایردراپ به آنها، رشد خود را تسریع ببخشند.

خرید و فروش ارز دائو

ارز دائو یک توکن اتریومی است. برای خرید و فروش ارز دیجیتال DAO می‌توان از صرافی‌های متمرکز و یا صرافی‌های غیرمتمرکز اتریومی استفاده کرد. همچنین خرید و فروش دائو در نوبیتکس هم امکان‌پذیر است.

آموزش خرید ارز دائو میکر از نوبیتکس

برای خرید ارز دائو  از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید و فروش ارز DAO MAKER باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز دائو یا خرید رمزارزهای دیگر مانند پولکادات، ریپل ،تتر و سایر ارزهای دیجیتال بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ارز dao maker در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ارز دائو میکر:

خرید ارز دائو در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید DAO در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال موردنظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل، تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

آموزش فروش DAO در نوبیتکس

برای فروش ارز دیجیتال DAO در نوبیتکس، باید مراحل ثبت‌نام، ایجاد حساب و احراز هویت به همان صورت که بالاتر به آن اشاره شد طی شود. سپس ارز دیجیتال دائو باید از کیف پول شخصی به کیف پول نوبیتکس انتقال داده شود. در پایان ارز دائو در بازار همتا به همتای نوبیتکس به فروش می‌رسد. به عبارت دیگر، سفارش فروش با سفارش خریدِ کاربران دیگری که قصد خرید ارز دائو میکر ذاز نوبیتکس را دارند مچ می‌شود.

خرید و فروش ارز dao maker در نوبیتکس با انواع سفارشات از جمله سریع، معین، با حد ضرر و OCO امکان‌پذیر است. 

 • سفارش سریع: در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد. برای تعیین قیمت دقیق سفارش خود می‌توانید از سفارش معین استفاده کنید.
 • سفارش معین: در این روش، معامله پس‌ از اینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود، صورت می‌گیرد.
 • حد ضرر: در حد ضرر هم همان طور که از نامش پیداست، می‌توان برای حد ضرری برای خرید و فروش کوین تعیین کرد. 
 • OCO: سفارش OCO نیز ترکیبی از دو سفارش معین و با حد ضرر است.

نوبیتکس با بیش از 4 میلیون کاربر بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در ایران است. با توجه به این مسئله شاخص نقدشوندگی این صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز دائو میکر

توکن دائو از اوایل سال ۲۰۲۱ در صرافی‌های ارز دیجیتال لیست شده و معامله آن با قیمت ۳ دلار شروع شده است. چند ماه بعد، قیمت ارز دائو میکر به اوج تاریخی ۸.۲۵ دلار رسید.

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال DAO MAKER

ارز دائو یک توکن اتریومی است. بنابراین هر کیف پولی که از اتریوم پشتیبانی می‌کند، برای دائو میکر هم قابل‌استفاده است.

کیف پول‌های سخت‌افزاری از امن‌ترین کیف پول‌ها برای ذخیره ارز DAO MAKER هستند که از میان کیف پول‌های سخت‌افزاری می‌توان به مواردی مانند لجر نانو اس، ترزور وان، ترزور مدل تی و کیپ‌کی اشاره کرد.

همچنین کیف پول‌های نرم‌افزاری که به‌طور ویژه از اتریوم پشتیبانی می‌کنند، گزینه‌های مناسبی برای ذخیره‌سازی ارز پیجیتال دائو میکر هستند که از جمله آن می‌توان به مای اتر والت و متامسک اشاره کرد. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیگر مانند تراست والت، اکسودوس و مای‌سلیوم هم می‌توانند کیف پول‌های قابل‌اتکایی برای DAO باشند.

چه تعداد رمزارز دائو در گردش است؟

تعداد کل توکن‌های ارز دائو ۳۱۲ میلیون واحد است که تاکنون حدود ۱۴۴ میلیون واحد از این توکن‌ها، معادل ۴۶ درصد، وارد بازار شده است.

آینده قیمت رمزارز DAO

با سرعت رو به رشد راه‌اندازی و ایجاد ارزهای دیجیتال و پروژه‌های جدید بلاک چینی، نیاز به وجود پلتفرمی مانند دائو میکر کاملا محسوس است. نسبت قابل‌توجهی از پروژه‌های جدید روی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی می‌شود، از آنجا که دائو میکر هم بر بستر اتریوم ایجاد شده است، فرصت خوبی برای این پلتفرم فراهم است که راه‌اندازی بسیاری از پروژه‌های جدید را برعهده بگیرد. این موضوع می‌تواند بر قیمت ارز دائو در آینده تاثیرگذار باشد.

مزایای خرید و فروش ارزدیجیتال دائو (DAO) از نوبیتکس

خرید و فروش و ترید رمزارزهای مختلف، از جمله دائو در نوبیتکس مزایای خاصی به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

 • نوبیتکس اولین و بزرگترین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران است که بیشتر از چهار میلیون کاربر در ایران به آن اعتماد کرده‌اند.
 • در نوبیتکس دارایی شما به صورت سرد نگهداری می‌شود. با توجه به این مسئله امکان از دست رفتن دارایی شما تا حد ممکن کاهش پیدا می‌کند. 
 • سیستم چند امضایی برداشت از کلد ولت نوبیتکس امکان سوء استفاده از دارایی کاربران را به حداقل رسانده است.
 • رابط کاربری این پلتفرم بسیار ساده و آسان است. ضمن اینکه امکان استفاده از تست‌نت نوبیتکس هم در سایت و هم در اپلیکیشن نوبیتکس برای کاربران تازه‌وارد وجود دارد.
 • با توجه به تعداد زیاد کاربران و تعداد و حجم معاملات، نوبیتکس از عمق بازار و نقدشوندگی بالایی برخوردار است. 
 • سرعت برداشت ریالی در نوبیتکس بسیار بالاست. دقایقی پس از درخواست برداشت ریالی، مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز می‌شود.
 • پشتیبانی نوبیتکس در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته پاسخگوی سوالات کاربران است.
سوالات متداول

سوالات متداول

ارز دائو میکر چیست؟

دائو میکر پلتفرمی برای میزبانی از پروژه‌های نوظهور است که راه‌اندازی و تامین سرمایه اولیه این پروژه‌ها را بر عهده دارد

آینده ارز دائو چه طور پیش‌بینی می‌شود؟

با توجه به تعداد زیاد و روبه‌رشد پروژه‌های نوظهور جدید، می‌توان بازار بزرگی را برای دائو میکر متصور بود. این موضوع می‌تواند باعث رشد قیمت ارز DAO شود.

قیمت ارز DAO در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز دائو می‌توانید قیمت این ارز را در همین لحظه مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز دائو میکر در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.