The Graph

grt

گراف

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- grt
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- grt
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
گراف

با گراف بیشتر آشنا شوید

ارز گراف GRT

رشد ناگهانی قیمت ارز گراف توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است. این ارز دیجیتال موفق شد طی مدت کوتاهی به یکی از گزینه‌های سرمایه‌گذاری بدل شود؛ اما ارز گراف چیست و در دنیای بلاکچین چه نقشی ایفا می‌کند؟ گراف به زبان ساده موتور جست‌وجوی داده‌ها در بلاکچین است. گراف پروتکلی برای جست‌وجوی داده‌ها در سیستم‌هایی مانند اتریوم است و برای بسیاری از پروژه‌های DeFi و web3 کاربرد دارد. برای خرید ارز گراف و مشاهده قیمت لحظه‌ای آن می‌توانید به نمودار بالا مراجعه کنید. 

ویژگی‌های ارز گراف Graph

همان‌طور که می‌دانید هر یک از ارزهای دیجیتال در دنیای بلاکچین عملکرد و ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند. از ویژگی‌های مهم ارز GRT می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • زیرساخت غیرمتمرکز: غیرمتمرکز بودن پروژه گراف با توجه به ماهیتی که از بلاکچین سراغ داریم؛ خبر جدیدی نیست. گراف خود از یک سیستم غیرمتمرکز بهره گرفته و از سیستم‌های غیرمتمرکز حمایت می‌کند. علاوه بر این کاربران می‌توانند با خرید ارز گراف و سرمایه‌گذاری روی آن در تصمیم‌گیری‌های شبکه نقش داشته باشند. 
  • مطابق با استاندارد اتریوم: توکن‌های GRT مطابق با استاندارد ERC-20 اتریوم هستند. 
  • قابلیت همکاری
  • امنیت

خرید ارز گراف در نوبیتکس

برای خرید ارز گراف یا GRT از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

 در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

 پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید ارز گراف یا خرید GRT باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز دیجیتال گراف یا رمزارزهای دیگری همچون بیت کوین، یونی سواپ، دای و چین لینک، آوه و دات … شما به احراز هویت نیاز خواهید داشت. بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

 شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید GRT در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید GRT (ارز گراف):

 خرید ارز گراف در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید GRT در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

فروش و خرید ارز گراف

فروش و خرید ارز GRT در نوبیتکس به دو صورت سفارش سریع و معین امکان‌پذیر است. در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد اما در خرید و فروش معین شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. در این روش، معامله پس‌ازاینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود؛ صورت می‌گیرد.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران نوبیتکس، شاخص نقد شوندگی این صرافی بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز GRT

قیمت ارز GRT تا به امروز فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرده است. با این وجود رشد محسوس قیمت ارز گراف توجه بسیاری را به خود جلب کرد و بسیاری نوید رشد بیشتر قیمت این ارز دیجیتال را در آینده می‌دهند. قیمت ارز گراف در بهمن 1399 موفق شد تا به سقف 2.84 دست پیدا کند. برای مشاهده قیمت لحظه‌ای ارز گراف و یا تحلیل این ارز دیجیتال می‌توانید از نمودار بالا کمک بگیرید. 

سوالات متداول

سوالات متداول

ارز گراف چیست؟

ارز GRT ارز پروتکل گراف است که امکان جست‌وجوی داده‌ها در فضای بلاکچین را میسر می‌کند.

آینده ارز گراف چه طور پیش‌بینی می‌شود؟

گراف برای برنامه‌های دیفای و WEB3 بسیار کاربردی است در نتیجه با افزایش استفاده از این امکانات، درخواست برای ارز گراف بیشتر خواهد شد. با توجه به این مسئله تحلیلگران آینده ارز گراف را مثبت ارزیابی کرده‌اند.

قیمت ارز گراف در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز گراف می‌توانید قیمت ارز گراف را در همین لحظه مشاهده کنید.

از کجا می‌توان ارز گراف را خرید؟

شما می‌توانید برای خرید ارز GRT یا گراف به صرافی‌های امنی مانند نوبیتکس مراجعه کنید. حتماً پیش از خرید ارز گراف و سایر ارزهای دیجیتال درباره این ارزها و همچنین اعتبار صرافی تحقیق کنید.

کارمزد خرید ارز گراف در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.