اخبار ارزهای دیجیتال

نیم‌نگاه SHIB به 0.001 دلار با رشد 1900 درصدی نرخ سوختن

Shiba Inu پس از انجام موفقیت‌آمیز 25 میلیون تراکنش در شبکه‌ی آزمایشی Shibarium، افزایش خیره‌کننده‌ی 1900 درصدی نرخ سوختن را تجربه کرد. تعامل بیش از 17 میلیون آدرس کیف پول، موجب ایجاد پیش‌بینی راه‌اندازی شبکه‌ی اصلی پیش رو و امکان دستیابی به قیمت 0.001 برای SHIB شده است.

خلاصه‌ی خبر

  • میم‌کوین مشهور Shiba Inu، طی 24 ساعت افزایش نرخ سوختگی 1900 درصدی را تجربه کرد.
  • به گزارش PuppyScan، شبکه‌ی آزمایشی بتای Shibarium از 25 میلیون تراکنش فراتر رفته و از 17 میلیون آدرس کیف پول، مشارکت فعال داشته است.

افزایش 1900 درصدی نرخ سوختن با عبور از 25 میلیون تراکنش

میم‌کوین محبوب Shiba Inu، شاهد افزایش شگفت‌انگیز ۱۹۰۰ درصدی نرخ سوختن در عرض ۲۴ ساعت بود. این افزایش پس از آن رخ داد که شبکه آزمایشی Shibarium با فراتر رفتن از 25 میلیون تراکنش به نقطه‌ی عطفی بزرگ دست یافت و چشم‌انداز قابل توجهی را برای راه‌اندازی شبکه‌ی اصلی پیش رو ترسیم کرد.

رشد تعامل و انتظارات

PuppyScan، کاوشگر اختصاصی بلاک‌چین برای Shiba Inu، گزارش داد که شبکه‌ی آزمایشی بتا Shibarium بیش از 25 میلیون تراکنش و مشارکت فعال 17 میلیون آدرس کیف پول را ثبت کرده است. این ارقام چشمگیر نشان‌دهنده‌ی تعامل و علاقه گسترده به این ارز دیجیتال فریبنده است.

خوش‌بینی پیرامون پتانسیل شیبا اینو

کارایی و مقیاس‌پذیری شبکه‌ی آزمایشی از طریق پردازش بیش از 1.4 میلیون بلاک با میانگین زمان بلاک 7.5 ثانیه به نمایش گذاشته می‌شود. توسعه‌ی دهنده مشهور، Shytoshi Kusama، با به اشتراک گذاشتن یک ویدیوی مرموز که اشاره‌ای به یک مکاشفه قریب‌الوقوع دارد، هیجان را بیشتر کرد. همه‌ی این تحولات به خوش‌بینی فزاینده پیرامون شیبا اینو و امکانات در حال گسترش در اکوسیستم آن کمک می‌کند.

راه‌اندازی شبکه‌ی اصلی شیباریوم و چشم‌انداز قیمت

پلتفرم بلاک‌چین لایه 2 پیشرفته‌ی شیباریوم، با هدف توانمندسازی توسعه‌ی برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) فعالیت می‌کند. با نزدیک شدن به راه‌اندازی شبکه‌ی اصلی، علاقه‌مندان به Shiba Inu مشتاقانه منتظر فرصت‌ها و چشم‌اندازهایی هستند که این پلتفرم نوآورانه ایجاد خواهد کرد. از نظر قیمت، شیبا اینو در حال حاضر با قیمت 0.000007722 دلار معامله می‌شود که در 24 ساعت گذشته 3% افزایش داشته است. افزایش قابل توجه نرخ سوختن و دستیابی به نقطه‌ی عطف شبکه‌ی آزمایشی Shibarium به احساسات مثبت کلی پیرامون Shiba Inu کمک می‌کند و منجر به تقاضا برای قیمت SHIB 0.001 دلار می‌شود.

آینده‌ی امیدوارکننده برای شیبا اینو

با موفقیت شبکه‌ی آزمایشی شیباریوم و تعامل رو به رشد در معاملات شیبا اینو، این پروژه یک پایه محکم برای رشد آینده و پذیرش گسترده ایجاد می‌کند. جامعه‌ی ارزهای دیجیتال مشتاقانه منتظر به‌روزرسانی‌ها و اعلامیه‌های تیم اختصاصی Shiba Inu است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 10 =