اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

انتقال ۱۹ میلیون LINK به بایننس و احتمال نوسانات قیمتی در روزهای آتی

۱۹ میلیون توکن چین لینک به بازار عرضه شده و به بایننس انتقال داده شده است. این انتقال قابل‌توجه می‌تواند باعث نوساناتی در قیمت چین لینک شود.

خلاصهٔ خبر

  • ۱۵.۹۵ میلیون توکن LINK، معادل ۲۸۷ میلیون دلار، به پلتفرم بایننس سپرده شد.
  • هنوز ۴۱۲.۵ میلیون توکن LINK،‌ به ارزش ۷.۵۳ میلیون دلار در ۲۴ قرارداد هوشمند وجود دارد.
  • داده‌های آن‌چین (درون‌زنجیره‌ای) نشان می‌دهد که ۵۳۳۰ آدرس درمجموع دارای حدود ۸.۵۹ میلیون توکن LINK هستند.

ارائه‌دهندهٔ خدمات اوراکل چین لینک (LINK) با افزایش قیمت ۱۷ درصدی اوایل پنج‌شنبه در رادار سرمایه‌گذاران قرار گرفته است. قیمت LINK از سطح ۱۷.۵۰ دلار عبور کرده است و انتظار رشد ۳۰ تا ۴۰ درصدی دیگر را دارد. براساس داده‌های آن‌چین، در تحولات اخیر، تعداد زیادی توکن LINK به صرافی ارز دیجیتال بایننس منتقل شده است. اما در ادامه چه اتفاقی می‌افتد؟

در تحولات اخیر، ۱۹ میلیون توکن چین لینک (LINK) به ارزش تقریبی ۳۴۱ میلیون دلار، از سه قرارداد هوشمند چین لینک آزاد شد. تجزیه‌وتحلیل این تراکنش نشان می‌دهد که ۱۵.۹۵ میلیون توکن LINK، معادل ۲۸۷ میلیون دلار، در پلتفرم بایننس سپرده شده است، در حالی که ۳.۰۵ میلیون توکن LINK به ارزش ۵۴.۳ میلیون دلار به آدرس Multisig 0xD50f منتقل شده است.

این رویداد اخیر تداوم روند آزادسازی چین لینک را نشان می‌دهد که از آگوست ۲۰۲۲ درمجموع ۱۰۶ میلیون LINK آزاد شده است. هم‌اکنون، هنوز ۴۱۲.۵ میلیون توکن LINK به ارزش ۷.۳۵ میلیارد دلار وجود دارد که در این ۲۴ قرارداد پراکنده هستند. باوجود آزادسازی و جابه‌جایی‌ فعلی توکن‌ها، توکن LINK با افزایش حدوداً ۲۵ درصدی را در هفت روز گذشته مواجه بوده است.

بااین‌حال، قابل ذکر است که قیمت توکن در دو آزادسازی کاهش جزئی را نشان می‌دهد، اگرچه در نمونه‌های قبلی به‌خوبی قیمت خود را حفظ کرده بود. قیمت LINK در حال حاضر با ۰.۸۵ درصد کاهش به قیمت ۱۷.۷۴ دلار و با ارزش بازار ۱۰.۳۵ میلیارد دلار معامله می‌شود.

جالب این است که قیمت معمولاً بعد از هر بار آزادسازی قراردادها افزایش می‌یابد. کاهش قیمت اخیر در مقایسه با افزایش قیمت پنج‌شنبه بسیار ناچیز است که نشان می‌دهد همچنان گاو‌ها در این افزایش قیمت دخیل هستند.

طبق دیدگاه‌های علی مارتینز، تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال، چین لینک نشانه‌هایی دارد که می‌گوید از موقعیت مناسبی برای سود بیشتر در بازار را برخوردار است. تجزیه‌ و تحلیل داده‌های آن‌چین (درون‌زنجیره‌ای) نشان می‌دهد که قیمت ۲۰ دلار سطح مقاومت قابل توجهی وجود دارد و داده‌ها حاکی از آن است که ۵۳۳۰ آدرس درمجموع دارای حدود ۸.۵۹ میلیون توکن LINK با این قیمت هستند.

اهمیت این سطح مقاومت نشان‌دهندهٔ تراکم قابل توجه دارایی‌های LINK در میان تعداد زیادی از آدرس‌ها است و همین مسئله تأکید می‌کند که نزدیک شدن چین لینک به مرز ۲۰ دلار،  تأثیر بالقوه‌ای بر پویایی بازار دارد. سرمایه‌گذاران و فعالان بازار این شاخص‌های زنجیره‌ای را با دقت تحت نظر دارند؛ چراکه باید بینش‌های ارزشمندی در مورد تغییرات احتمالی قیمت و احساسات کلی پیرامون چین لینک در بازار ارزهای دیجیتال ارائه ‌دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 1 =