اخبار ارزهای دیجیتال

خرید 10 میلیون دلار اتریوم توسط 1inch

صندوق سرمایه‌گذاری 1inch در میان عدم اطمینان بازار، 10 میلیون دلار اتریوم (ETH) خریداری می‌کند. تاریخچه‌ی معاملات فعال صندوق از جمله انباشت موفق و فروش ETH و سایر توکن‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

خلاصه‌ی خبر

  • در 28 آگوست، یک کیف پول مرتبط با صندوق سرمایه‌گذاری 1inch از 10 میلیون دلار برای معامله استفاده کرد.
  • 1inch هنوز دلیل این که اتریوم را در قیمت‌های پایین آن خریداری کرده، توضیح نداده است.
  • روند نزولی قیمت‌ها می‌تواند ادامه یابد مگر اینکه تقاضای بالاتری وجود داشته باشد و اتریوم را از مرز 1900 دلار عبور دهد.

سرمایه‌گذاری بزرگ در اتریوم در میان نوسانات بازار

صندوق سرمایه‌گذاری 1inch، مرتبط با پروتکل صرافی غیرمتمرکز (DEX) شبکه‌ی 1inch، در 28 آگوست حرکت مهمی انجام داد. یک کیف پول مرتبط با این صندوق، 6088 اتریوم (ETH) را به ارزش 10 میلیون دلار خریداری کرد. این تصمیم در بحبوحه‌ی ابهامات بازار پس از کاهش قابل توجه ارزش اتریوم اتخاذ شد. علیرغم فقدان توضیح برای این حرکت، سابقه‌ی فعالیت معاملاتی این صندوق نشان‌دهنده مشارکت آن در بازار ارزهای دیجیتال است.

معاملات فعال و ذخایر توکن

پلتفرم تحلیل بلاک‌چین، Lookonchain، به فعالیت‌های تجاری و دارایی‌های صندوق سرمایه‌گذاری 1inch پرداخته است. در سه ماهه‌ی اول سال 2023، این صندوق 17000 ETH به ارزش 26.8 میلیون دلار جمع‌آوری کرد. این صندوق پس از فروش سودآور بخشی از این دارایی، اکنون 9453 ETH به ارزش 15.61 میلیون دلار در اختیار دارد. این صندوق دارای یک سبد متنوع با بیش از 23 توکن دیگر است و سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی در UNI و USDT دارد. داده‌های Debank مالکیت این صندوق بر 80.3 میلیون دلار دارایی‌های دیجیتالی را تأیید می‌کند.

چشم‌انداز بازار و تأثیر بالقوه

خرید اخیر اتریوم توسط صندوق سرمایه‌گذاری 1inch نشانگر خوش‌بینی در مورد آینده‌ی بازار است، اما هنوز نتوانسته جرقه‌ی تقاضا و معکوس کردن روند نزولی را ایجاد کند. ارزش اتریوم ثابت مانده و در محدوده‌ی حرکت نزولی قیمت قبلی است. به نظر می‌رسد جهت فعلی به سمت پایین متمایل باشد مگر اینکه پویایی تقاضا تغییر کند و ارزش اتریوم را به بیش از 1900 دلار برساند.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 18 =