اخبار ارز دیجیتال

انتقال 300 میلیون دوج به رابین‌هود توسط یک نهنگ

یک نهنگ مرموز 25 میلیون دلار دوج‌کوین را به رابین‌هود فرستاد. با توجه به افزایش دارندگان DOGE به 5 میلیون نفر، این حرکت نهنگ باعث ایجاد گمانه‌زنی‌هایی در خصوص آینده‌ی بازار شد.

خلاصه‌ی خبر

  • 300 میلیون DOGE (به ارزش 25,033,123 دلار) از یک کیف پول ناشناخته به رابین‌هود منتقل شد.
  • این انتقال به رابین‌هود، نشان‌دهنده‌ی قصد نهنگ برای فروش با وجود افزایش قیمت DOGE است.

انتقال عظیم

یک انتقال قابل توجه در دنیای کریپتو توجه‌ها را به خود جلب کرده است. Whale Alert گزارش می‌دهد که 300 میلیون DOGE به ارزش 25 میلیون دلار به رابین‌هود منتقل شده است. این انتقال که توسط یک کیف پول ناشناس (DDuXG.ruc1wwKF) تنظیم شده، به طور قابل توجهی مقرون به صرفه بوده و فقط 0.18 دلار هزینه‌ی شبکه دارد.

افزایش قیمت DOGE

انتقال قابل توجه به رابین‌هود حاکی از فروش احتمالی است که باعث ایجاد حدس و گمان در بازار کریپتو شده است. با این وجود، قیمت دوج‌کوین در حال افزایش است و در حال حاضر با 0.0839 دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده‌ی افزایش 2 درصدی در 24 ساعت گذشته است. با ارزش بازار 11.9 میلیارد دلار، دوج‌کوین انعطاف‌پذیری خوبی از خود نشان می‌دهد.

رشد دارندگان دوج‌کوین

تعداد دارندگان دوج‌کوین در حال افزایش است و از 5 میلیون آدرس فراتر رفته است. شرکت تحلیلی IntoTheBlock این موضوع را به پذیرش و علاقه‌ی رو به رشد ارز‌های دیجیتال نسبت می‌دهد. افزایش آدرس‌ها تدریجی بوده و احتمالاً تحت تأثیر دوج‌کوین Doginals”” است که به حداقل موجودی روی زنجیره نیاز دارد.

چشمانداز ارزهای دیجیتال

انتقال قابل توجه 300 میلیون DOGE گمانه‌زنی‌هایی را برانگیخته و سؤالاتی در مورد دستکاری احتمالی بازار مطرح شده است. علیرغم افزایش 2 درصدی ارزش دوج‌کوین در 24 ساعت گذشته، هیچ مدرک قطعی دال بر ارتباط این حرکت نهنگ با نوسانات اخیر قیمت وجود ندارد. پویایی بازار در حال تحول، سرمایه‌گذاران و معامله‌گران را در حالت آماده‌باش نگه می‌دارد. پذیرش فزاینده‌ی سکه کاملا مشهود است که در افزایش تعداد دارندگان منعکس شده است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − یک =