اخبار ارزهای دیجیتال

60٪ از سرمایه‌گذاران معتقدند اتریوم پتانسیل رشد بهتری نسبت به بیت‌کوین دارد

طبق نظرسنجیCoinShares، حدود 60 درصد از سرمایه گذاران معتقدند که اتریوم (ETH) چشم انداز رشد قانع کننده‌تری دارد.

بر اساس نظرسنجی CoinShares، برخلاف حمایت 60 درصدی از اتریوم ETH، تنها 30 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که بیت کوین (BTC) قانع کننده‌ترین چشم انداز رشد را دارد.

این نظرسنجی شامل 43 سرمایه گذار بود که مجموعاً 390 میلیارد دلار دارایی را مدیریت کردند. در میان شرکت‌کنندگان، افرادی که به‌عنوان مدیران ثروت (25%) و دفتر خانواده (25%) معرفی شدند، نیمی از گروه را تشکیل می‌دادند. 22 درصد و 17 درصد دیگر به ترتیب به عنوان صندوق تامینی و موسسه‌ای شناسایی شدند.

تغییرات سال به سال (بر اساس نظرسنجی‌های پیشین)

می‌توان مشاهده کرد که هنگام مقایسه آخرین نتایج با نتایج سال 2022، بخش عمده ای از سرمایه گذاران از بیت‌ کوین به اتریوم تغییر موضع دادند.

در این سال 40 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که اتریوم پتانسیل رشد قانع‌کننده‌تری دارد، در حالی که تنها کمی کمتر از 40 درصد بیت کوین را در نظرسنجی 2022 انتخاب کردند. در یک سال، سرمایه‌گذارانی که اتریوم را انتخاب کردند به 60% افزایش یافت در حالی که سرمایه‌گذارانی که به بیت کوین رای دادند به 30% کاهش یافت.

اگرچه سرمایه گذاران از بیت کوین فاصله گرفتند، اما نتایج امسال افزایش تعداد سرمایه گذاران در بیت کوین را نشان می‌دهد. 30 درصد از شرکت کنندگان بیت کوین دارند که بر اساس گزارش CoinShares نسبت به سال ۲۰۲۲ افزایشی 24 درصدی داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =