اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

بررسی آزادسازی ۹۰۰ میلیون دلار توکن در ماه آینده؛ مراقب این ۵ ارز دیجیتال باشید

ارزهای دیجیتالی مثل آپتیمیزم، سندباکس، آپتوس، آوالانچ و سویی قرار است میلیون‌ها دلار توکن خود را در ماه فوریه (بهمن) آزاد کنند.

خلاصهٔ خبر

  • ارزهای دیجیتال در ماه فوریه (بهمن) ۹۰۰ میلیون دلار توکن را آزاد خواهد کرد.
  • بیشترین توکن آنلاک‌ها توسط آپتوس، آوالانچ و سندباکس انجام می‌شود.

در بازار ارزهای دیجیتال، زمان آزادسازی توکن معمولاً از قبل تعیین می‌شود تا هولدرهای آن‌ها اطلاعات لازم را داشته باشند و در صورت تمایل استراتژی خود را تغییر دهند. علاوه بر این، این روش باعث می‌شود سرمایه‌گذاران اولیه پروژه‌های مختلف نتوانند عرضه ارزهای دیجیتال را افزایش دهند و با حفظ تعهد بلندمدت خود به پروژه آن‌ها را ترک نخواهند کرد.

طبق داده‌های وب سایت توکن آنلاکس (Token Unlocks)، در ماه فوریه (بهمن) ۹۰۰ میلیون دلار ارز دیجیتال آزاد خواهد شد. ارزهای دیجیتال بزرگی مثل آپتیمیزم، سندباکس، آپتوس، آوالانچ و سویی هم در توکن آنلاک این ماه حضور خواهند داشت.

آوالانچ قرار است در ۲۲ فوریه (۳ اسفند) ۹.۵ میلیون ارز AVAX (به ارزش ۳۲۰ میلیون دلار) را آزاد کند. این توکن‌ها بین بنیاد آوالانچ، شرکای استراتژیک، اعضای تیم و ایردراپ آن توزیع خواهد شد.

بلاک چین لایه اول آپتوس هم ۲۴.۸ میلیون ارز APT (به ارزش ۲۳۳ میلیون دلار) را در ۱۱ فوریه (۲۲ بهمن) آزاد می‌کند. حدود ۱۸۰ میلیون دلار از این توکن‌ها بین مشارکت‌کنندگان و سرمایه‌گذاران اصلی آپتوس توزیع می‌شود و ۳۹ میلیون دلار دیگر به اعضای جامه و بنیاد آن اختصاص می‌یابد.

پروژه متاورسی سندباکس نیز ۲۰۹ میلیون ارز SAND (به ارزش ۹۰ میلیون دلار) را در ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن) عرضه خواهد کرد. بیش از ۴۰ میلیون دلار SAND به ذخایر آن اختصاص داده می‌شود و مابقی نیز بین اعضای تیم و مشاوران این پروژه توزیع می‌شود.

علاوه بر این پروژه آپتیمیزم در ۲۹ فوریه (۱۰ اسفند) ۲۴ میلیون ارز OP (به ارزش ۷۰ میلیون دلار) را برای مشارکت‌کنندگان و سرمایه‌گذاران اصلی خود عرضه خواهد کرد. پروژه سویی نیز ۳۴.۶۲ میلیون ارز SUI (به ارزش ۵۳ میلیون دلار) را در ۳ فوریه (۱۴ بهمن) توزیع خواهد کرد.

شایان ذکر است که آزادسازی توکن با افزایش ناگهانی عرضه در گردش ارزهای دیجیتال ممکن است تاثیر منفی روی قیمت آن‌ها بگذارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 12 =