اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

قیمت آپتوس به رکورد تاریخی جدیدی رسید؛ رالی APT تا کجا ادامه دارد؟

قیمت آپتوس (Aptos) در ماه گذشته بیش از ۸۰ درصد افزایش یافت و در روز سه‌شنبه به بالای مرز ۱۹ دلار رسید. بعضی از تحلیلگران باور دارند رالی APT ممکن است تا محدوده ۳۰ دلار ادامه داشته باشد.

خلاصه تحلیل

  • قیمت آپتوس در روز گذشته از مرز ۱۹ دلار عبور کرد.
  • اگر حرکت صعودی APT به پایان برسد، مهم‌ترین حمایت‌های آن در محدوده ۱۷ و ۱۵ دلار قرار دارد.

به گزارش دبلاک و کوین گیپ، قیمت APT در روز گذشته ارز مرز ۱۹ دلار عبور کرد. به نظر می‌رسد راه‌اندازی محصولات جدید توسط آپتوس لبز  (Aptos Labs) در رشد قیمت APT موثر بوده است. این شرکت برای مثال به روشی جدیدی برای امضای تراکنش‌ها معرفی کرده است که نیاز به تنظیم رمز عبور را از بین می‌برد. علاوه بر این در اوایل این ماه، آپتوس لبز اعلام کرد که همکاری جدیدی را با گوگل کلود (Google Cloud) برای تقویت بخش وب ۳ آغاز کرده است.

بلاکچین آپتوس توسط مدیران سابق متا (فیسبوک سابق) تأسیس شده و در اواخر سال قبل ۲۴.۸ میلیون توکن APT به ارزش بیش از ۲۰۰ میلیون دلار را آنلاک کرد. در ۲۴ ساعت گذشته هم قیمت آپتوس بیش از ۳ درصد افزایش یافته و به ۱۸.۶ دلار رسیده است.

نمودار روزانه قیمت آپتوس
نمودار روزانه قیمت آپتوس

در هفته گذشته نیز قیمت APT بین محدوده ۱۴ تا ۱۸ دلار در نوسان بوده و حجم آن ۹۸ درصد رشد کرده است. اگر  APT بتواند موقعیت خود را در بالای مقاومت ۱۸ دلار حفظ کند، به زودی می‌تواند به محدوده ۲۰ دلار برسد.

آپتوس با عبور از این آستانه ممکن است در کوتاه‌مدت خود را به مقاومت ۳۰ دلار و یا حتی ۵۰ دلار برساند. با این حال اگر روند APT نزولی شود، حمایت‌های بعدی آن در محدوده ۱۷ دلار و ۱۵ دلار قرار دارد.

نمودار روزانه APT
نمودار روزانه APT

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =