اخبار ارز دیجیتال

نهنگ‌های اتریوم عامل تغییر بازار؛ تأثیر بر قیمت و منافع سازمانی

نهنگ‌های اتریوم دارایی‌های خود را می‌فروشند که بر بازار تأثیر می‌گذارد. در این میان اعتماد موسسات و نهاد‌ها به اتریوم افزایش می‌یابد.

خلاصه‌ی خبر

  • نهنگ‌ها شروع به فروش دارایی‌های ETH خود کرده‌اند.
  • قیمت ETH در میان فروش نهنگ‌ها ثابت می‌ماند. در این میان موسسات علاقه‌ی بیشتری نشان می‌دهند.

نهنگ‌های اتریوم دینامیک بازار را تحریک می‌کنند

در میان افزایش قیمت اتریوم (ETH)، دارندگان قابل توجهی شروع به فروش کرده‌اند، به ویژه نهنگ‌هایی که در معاملات نوسانی مهارت دارند. با وجود این، بازار همچنان با ثبات است و موسسات علاقه‌ی بیشتری نشان می‌دهند.

فصل سودآوری نهنگ

یک معامله‌گر ماهر اتریوم اخیراً 3700 اتریوم (8.72 میلیون دلار) را در بایننس واریز کرده که در مجموع 10000 ETH (23.58 میلیون دلار) در اختیار دارد. این حرکت استراتژیک ممکن است با افزایش نقدینگی بر بازار ETH تأثیر مثبت بگذارد، اما همچنین می‌تواند نوسانات کوتاه مدت را ایجاد کند.

یک معامله‌گر ماهر ETH شروع به فروش ETH کرد و یک ساعت پیش 3700 ETH (8.72 میلیون دلار) را در Binance واریز کرد و اکنون 10 هزار دلار ETH (23.58 میلیون دلار) در اختیار دارد.

—Lookonchain (@lookonchain), 9 Dec 2023

 

پویایی بازار

با وجود فروش ETH توسط نهنگ‌های مختلف، حرکت کلی بازار ثابت است. چندین آدرس برتر در صرافی‌ها کاهش عرضه را تجربه کردند، با این حال قیمت ETH در 2361.38 دلار است که رشد 0.41 درصدی را در 24 ساعت گذشته نشان می‌دهد.

اعتماد سازمانی در اتریوم

شکاف پریمیوم Grayscale Ethereum Trust که در دسامبر 2022 حدود -59.49٪ بود، به لطف خرید نهادی کاهش یافته است. این شکاف که منعکس‌کننده‌ی تفاوت بین قیمت بازار اتریوم و ارزش سهام Grayscale Ethereum Trust (ETHE) است، نشان‌دهنده‌ی افزایش اعتماد سازمانی به اتریوم است.

کاهش این شکاف، بر خرید سهام ETHE توسط سرمایه‌گذاران نهادی تاکید می‌کند و نشان‌دهنده‌ی اعتماد به ارزش اساسی اتریوم است. با وجود فروش نهنگ‌ها، ETH قوی است و موسسات در مسیر مثبت ارز دیجیتال نقش دارند.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =