اخبار ارزهای دیجیتال

آیا روند صعودی سه ماهه‌ دوم آوالانچ ادامه خواهد داشت؟

آوالانچ با افزایش فعالیت شبکه، DeFi، NFT و پیشرفت‌های بازی، رشد قابل توجهی را در سه ماهه‌ی دوم سال 2023 تجربه کرد. با این حال، سه ماهه‌ی سوم شاهد کاهش در کاربران فعال روزانه، تراکنش‌ها و قیمت توکن بود.

خلاصه‌ی خبر

  • آوالانچ شاهد رشد مداوم در کاربران فعال و تراکنش‌های خود در سه ماهه‌ی دوم 2023 بود.
  • گزارش Nansen به رشد AVAX در DeFi، NFT، بازی و سازمانی اشاره می‌کند.
  • قیمت آوالانچ هفته‌ی گذشته نزولی شد و بیش از 6% سقوط کرد.

موفقیت آوالانچ در سه ماهه‌ی دوم 2023

سه ماهه‌ی دوم سال 2023 برای Avalanche مثمر ثمر بود و شبکه شاهد رشد قابل توجهی در معیارهای مختلف بود. تراکنش‌های روزانه در بلاک‌چین به رقم قابل توجه 550000 رسید که نشان‌دهنده‌ی جهشی قابل توجه نسبت به سه ماهه‌ی قبل است. آدرس‌های فعال اکوسیستم نیز رشد ثابتی را نشان می‌دهند که نشان‌دهنده‌ی یک جامعه پر رونق است. علاوه بر این، Avalanche یک جایگزین مقرون‌به‌صرفه‌تر برای اتریوم ارائه کرد و هزینه‌های گس در طول سه ماهه‌ی دوم بسیار پایین‌تر باقی ماند.

ادغام اکوسیستم پررونق در سه ماهه‌ی سوم

با تکیه بر حرکت از سه ماهه‌ی دوم، Avalanche مسیر رشد خود را در سه ماهه‌ی سوم ادامه داد. گزارش July Snow مجموعه‌ای از فعالیت‌ها را با ادغام‌ها و راه‌اندازی‌های جدید به نمایش گذاشت. این بلاک‌چین از Uniswap استقبال کرد و حضور خود را در فضای DeFi گسترش داد. علاوه بر این، بخش بازی شاهد پیشرفت‌هایی از جمله راه‌اندازی زیرشبکه توسط Solert Games برای پشتیبانی از تلاش‌های وب 3 بود. Avalanche Park Summer Creative Hang نیز برای پرورش اکوسیستم NFT از طریق ملاقات‌های حضوری معرفی شد.

چالش‌های آوالانچ در سه ماهه‌ی سوم

علیرغم عملکرد امیدوارکننده در سه ماهه‌ی دوم، چالش‌هایی در سه ماهه‌ی سوم برای Avalanche ایجاد شد. آدرس‌ها و تراکنش‌های فعال روزانه در ماه گذشته کاهش یافته و نگرانی‌ها را در مورد حفظ شتاب رشد افزایش داده است. CoinMarketCap گزارش داد که قیمت AVAX بیش از 6% در هفته‌ی گذشته کاهش یافته که نشان‌دهنده‌ی احساسات نزولی در بازار است. این واقعیت‌ها به جامعه یادآوری می‌کنند که مسیر موفقیت بلاک‌چین ممکن است با موانعی روبرو شود.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *