اخبار ارزهای دیجیتال

بایننس به اشتباه دارایی مشتریان ارزهای دیجیتال را با وثیقه‌ی B-Token ترکیب کرد

این صرافی اعلام کرده که در حال انتقال این وثیقه‌ها از والت‌های مشترک است.

بایننس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال دنیا بر اساس حجم معامله، به اشتباه وثیقه‌های برخی دارایی‌های دیجیتال را در والتی یکسان با دارایی‌های کاربرانش نگه‌داری کرده است. این اطلاعات را یکی از سخنگوهای ناشناس بایننس در روز سه‌شنبه به بلومبرگ گفته است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، این صرافی تقریبا نیمی از ۹۴ عدد Binance-peg token یا همان B-token را در کولد ولتی به نام binance 8 ذخیره کرده است. اما این والت تعداد کل توکن‌هایی بیشتر از این تعداد از B-tokenهای یاد شده دارد. قرار بوده که این توکن‌ها با نسبت ۱:۱ پشتیبانی شوند؛ اما شاخص‌هایی که در گزارش بلومبرگ نیز آمده نشان می‌دهد که این دارایی‌ها با توکن‌های کاربران بایننس به اشتباه در یک جا گردآوری شده‌اند.

«دارایی‌های وثیقه‌ای به اشتباه به این والت منتقل شده‌اند و بر اساس صفحه‌ی اثبات وثیقه‌ی B-Token محسوب می‌شوند.

سخنگوی ناشناس بایننس به بلومبرگ گفته که بایننس از این اشتباه آگاه است و در حال انتقال این دارایی‌ها به والت‌های مخصوص وثیقه‌ها است. دارایی‌هایی که در این صرافی هستند همچنان قرار است با پشتوانه‌ی ۱:۱ نگه‌داری شوند.

لارنت کسیس | Laurent Kssis در گفتگو با نشریه‌ی کوین دسک گفته است:

«هنگامی که وثیقه‌ها در یک جا جمع می‌شوند و برای ترید کردن استفاده می‌شوند، کاملا در آن‌جا قفل می‌شوند و مشتری‌ها یا هولدرهای این دارایی‌ها اجازه‌ی استخراج دارایی خود را در صورت کاهش حجم استخر ندارد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − سه =