شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

استقبال بازار NFTهای بایننس از NFTهای بیت‌کوین در میان آشفتگی‌ صنعت کریپتو  

بازار NFTهای بایننس پشتیبانی خود را از NFTهای بیت‌کوین اعلام کرده است و عرضه‌های خود را در بخش توکن‌های غیرمثلی گسترش می دهد. هدف این پلتفرم فراهم کردن امکان خرید، واریز، برداشت و فهرست کردن مجموعه‌های خاص NFT از بلاک‌چین بیت‌کوین و برنامه‌هایی برای ادغام بیشتر مجموعه‌ها در آینده، برای کاربران است.

خلاصه‌ی خبر

  • بایننس با اعلام پشتیبانی از NFTهای بیت‌کوین در روز سه‌شنبه در میان آشفتگی شدید در صنعت کریپتو، تلاش‌های خود را در بخش توکن‌های غیرمثلی افزایش داد.
  • طبق آخرین به‌روز‌رسانی، لیست جدید اضافه‌شده شامل بیت‌کوین Bandits، Bitcoin Frogs، Bitcoin Pizzas، Bitcoin Punks، Bitcoin Wizards، Block Legends، BTC DeGods، Clay Pepes، DogePunks و غیره است.

اعلام پشتیبانی از NFTهای بیت‌کوین توسط بازار NFTهای بایننس در میان آشفتگی رمزارزها

بایننس پشتیبانی NFTها را با NFTهای بیت‌کوین گسترش می‌دهد

در طول آشفتگی قابل توجه در صنعت کریپتو، صرافی برجسته ارزهای دیجیتال، بایننس، تمرکز خود را بر بخش توکن‌های غیرمثلی (NFT) تشدید کرده است. این صرافی اخیراً حمایت خود را از NFT‌های بیت‌کوین در بازار NFT خود اعلام کرده است و به سایر رقبا مانند Magic Eden در پذیرش این بخش بازار رو به رشد پیوسته است.

دسترسی به NFTهای بیت‌کوین در بازار NFT بایننس

بازار NFTهای بایننس اکنون کاربران را قادر می‌سازد تا با مجموعه‌های مختلف NFTهای بیت‌کوین تعامل داشته باشند. لیست جدیدی از مجموعه‌ها شامل Bandits، Bitcoin Frogs، Bitcoin Pizzas، Bitcoin Punks، Bitcoin Wizards، Block Legends، BTC DeGods، Clay Pepes، DogePunks و غیره است. کاربران می‌توانند طیف وسیعی از فعالیت‌ها مانند خرید، واریز، برداشت و فهرست کردن مجموعه‌های خاص NFT از بلاک‌چین بیت‌کوین را در NFTهای بایننس انجام دهند.

گسترش پیشنهادات و ادغام

بایننس قصد دارد به ادغام مجموعه‌ها در بازار NFT خود ادامه دهد و گزینه‌های موجود را برای کاربران متنوع‌تر کند. علاوه بر NFT‌ها در اتریوم و BNB Chain، این پلتفرم اخیراً شبکه‌های پشتیبانی‌شده‌ی خود را گسترش داده است تا مجموعه‌های NFT خاصی از Polygon را در اوایل سال جاری شامل شود. علاوه بر این، بایننس اخیراً ویژگی‌ای را معرفی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از NFT‌های خود به عنوان وثیقه، ارزهای دیجیتال را قرض بگیرند. البته این ویژگی به پروژه‌های NFT با مشخصات بالا محدود می‌شود.

تحولات و چالش‌های اخیر

در حالی که بایننس به گسترش حضور خود در فضای NFT ادامه می‌دهد، با چالش‌های نظارتی مواجه است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اخیراً 13 اتهام علیه این پلتفرم و بنیان‌گذار آن، CZ ارائه کرده است. با این وجود، بایننس همچنان متعهد به ارائه‌ی مجموعه‌ای از گزینه‌های NFT و حمایت از تقاضای فزاینده برای NFTهای بیت‌کوین در بازار ارزهای دیجیتال است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سه =