شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

سرمایه‌گذاران بیت‌کوین آماده‌ی حرکت صعودی

افزایش صعودی بیت‌کوین به دلیل خروج عظیم 28000 بیت‌کوین و انقضای آپشن‌های 7.6 میلیارد دلاری در 29 دسامبر بود.

خلاصه‌ی خبر

  • بیت‌کوین با خروج 28000 بیت‌کوین (به ارزش 1.19 میلیارد دلار) از کیف پول‌ها، رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد که نشان‌دهنده‌ی اعتماد قوی در میان سرمایه‌گذاران بلند مدت است.
  • کوین‌بیس شاهد خروج 18000 بیت‌کوین است که باعث گمانه‌زنی‌های سازمانی شده و با راه‌اندازی احتمالی ETF همسو می‌شود.
  • انقضای آپشن‌های بیت‌کوین در 29 دسامبر، در مجموع 7.6 میلیارد دلار، در کنار احساسات مثبت، تغییرات عمده‌ی بازار را نشان می‌دهد.

روند صعودی بیت‌کوین

بیت‌کوین در مسیر صعودی قرار دارد،. فعالیت‌های زنجیره‌ای اخیر خروجی تاریخی 28000 بیت‌کوین به ارزش 1.19 میلیارد دلار را نشان می‌دهد که بر اساس داده‌های Glassnode بزرگترین از 14 دسامبر 2022 تاکنون است. این افزایش قابل توجه نشان‌دهنده روندی است که سرمایه‌گذاران، بیت‌کوین را برای بلندمدت نگه می‌دارند. خروج قابل توجه 18000 بیت‌کوین کوین‌بیس به گمانه‌زنی‌ها در مورد مشارکت نهادی، به ویژه در پیش‌بینی راه‌اندازی ETF آتی منجر شده است.

دینامیک عرضه و افزایش قیمت

مجموع بیت‌کوین در کیف‌پول‌های صرافی به پایین‌ترین حد خود از آوریل 2018 رسیده است. این نشان‌دهنده‌ی کاهش فشار عرضه و احتمال افزایش قابل توجه قیمت است. بر اساس گزارش CoinDesk، در حال حاضر قیمت بیت‌کوین  41900 دلار است که نشان‌دهنده‌ی افزایش چشمگیر 158 درصدی از سال گذشته تا به امروز است.

انفجار آپشن‌ها: 29 دسامبر

بازار کریپتو خود را برای لحظه‌ای مهم در 29 دسامبر آماده می‌کند. مجموعه‌ی بی‌سابقه‌ای از قراردادهای آپشن بیت‌کوین، مجموعاً بیش از 178000 بیت‌کوین و به ارزش 7.6 میلیارد دلار تنها در Deribit، منقضی می‌شود. این رویداد همانطور که توسط Greeks Live برجسته شده یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای سال است و تأثیر قابل توجهی بر تحرکات بازار دارد. نسبت put/call در Deribit صعودی است، که نشان می‌دهد تغییرات احتمالی قیمت، مشروط به تعامل بیت‌کوین با نقاط کلیدی قیمت است. این انقضا منعکس‌کننده‌ی بلوغ بازار مشتقات کریپتو است، سرمایه‌گذاران نهادی را با استراتژی‌های متنوع جذب می‌کند و پویایی در حال تحول بخش ارزهای دیجیتال را برجسته می‌کند.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =