اخبار ارز دیجیتال

بلک‌راک پیشنهاد ETF بیت‌کوین را اصلاح می‌کند

بلک‌راک اپلیکیشن ETF بیت‌کوین را به روز می‌کند. در این میان مذاکرات کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیز تشدید می‌شود. به احتمال قوی ETF بیت‌کوین تا 10 ژانویه تایید می‌شود.

خلاصه‌ی خبر

  • بلک‌راک در بحبوحه‌ی مذاکرات جاری SEC، پرونده‌ی به‌روزشده‌ی ETF نقطه‌ای بیت‌کوین را ارسال می‌کند.
  • تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند، SEC تا 10 ژانویه ETF بیت‌کوین را تائید کند.
  • بیت‌کوین به دلیل انتظارات تایید ETF از 42000 دلار فراتر رفت.

بهروزرسانی ETF بیتکوین بلکراک

بلک‌راک اخیراً نسخه‌ی اصلاح شده‌ای از پرونده‌ی ETF اسپات بیت‌کوین خود را به SEC ارسال کرده که نشان‌دهنده‌ی تشدید مذاکرات است. تحلیلگران بلومبرگ به بحث‌های جاری بین SEC و متقاضیان ETF اسپات بیت‌کوین، از جمله Bitwise اشاره می‌کنند که حاکی از یک فشار مشترک در میان تأییدیه‌های احتمالی است.

مذاکرات

SEC یک روش نقدی را برای برنامه‌های ETF اسپات، مشابه معاملات فیوچرز تعیین می‌کند. با این حال، متقاضیانی مانند بلک‌راک از رویکرد غیرنقدی حمایت می‌کنند که شامل مالکیت مستقیم بیت‌کوین است. تحلیلگران بلومبرگ احتمال تایید ETF اسپات بیت‌کوین را تا 10 ژانویه 90% تخمین می‌زنند. تحولات اخیر نشان می‌دهد تصمیمات مشترک SEC شامل همه متقاضیان می‌شود.

واکنش بازار

قیمت بیت‌کوین به بالای 42000 دلار افزایش یافت که ناشی از گمانه‌زنی‌ها در مورد تایید ETF اسپات بود. جیمز سیفارت، تحلیلگر بلومبرگ، به ماهیت به‌روز‌رسانی‌های مداوم اشاره می‌کندکه دستورالعمل‌های مشترک SEC را برای چندین متقاضی نشان می‌دهد. سیفارت بر تلاش‌های مشترک بین SEC و متقاضیان تاکید می‌کند و بر پیچیدگی بحث‌های جاری و تعهد به درست کردن روند تاکید می‌کند.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =