اخبار ارزهای دیجیتال

انقلاب Blockstream در استخراج بیت‌کوین با استفاده از تسهیلات جدید ASIC

Blockstream راه‌اندازی کارخانه‌ی ASIC خود برای استخراج بیت‌کوین را در سه ماهه‌ی سوم 2024 اعلام می‌کند. انتظار می‌رود ماینر ASIC امنیت و کارایی شبکه‌ی بیت‌کوین را افزایش دهد و مزیت رقابتی برای استخراج کنندگان در این صنعت فراهم کند.

خلاصه‌ی خبر

  • Blockstream در حال آماده شدن برای رونمایی از کارخانه‌ ASIC (مدار مجتمع ویژه‌ی برنامه) برای استخراج بیت‌کوین در سه ماهه‌ی سوم سال 2024 است.
  • انتظار می‌رود که معرفی ماینر ASIC  از Blockstream تأثیر قابل توجهی بر چشم‌انداز استخراج داشته باشد و امنیت و کارایی شبکه‌ی بیت‌کوین را بهبود بخشد.

Blockstream راه‌اندازی ASIC را برای سه ماهه‌ی سوم 2024 اعلام کرد

گسترش Blockstream در استخراج بیت‌کوین

Blockstream در سال 2021 با خرید Spondoolies و ادغام تیم خود در بخش استخراج Blockstream، یک حرکت استراتژیک انجام داد. این بخش به رهبری کریس کوک قصد دارد عملیات ماینینگ شرکت را تقویت کند. در ژانویه 2023، Blockstream با برنامه‌هایی برای افزایش سرمایه‌ی اضافی، 125 میلیون دلار بودجه برای گسترش فعالیت‌های ماینینگ خود تصویب کرد. ماینر ASIC از Blockstream که در ابتدا برای عرضه در سال 2022 برنامه‌ریزی شده بود، اکنون در نیمه دوم سال 2024 در دسترس قرار خواهد گرفت.

تاثیر و چشم‌انداز ماینر ASIC بلاک‌استریم

پیش‌بینی می‌شود که معرفی ماینر ASIC  بلاک‌استریم تأثیر قابل‌توجهی بر چشم‌انداز استخراج داشته باشد و هش‌ریت کلی شبکه‌ی بیت‌کوین را بالا ببرد و امنیت و کارایی را بهبود بخشد. هدف این فناوری ایجاد مزیت رقابتی برای ماینرها در این صنعت بسیار رقابتی است. سرمایه‌گذاری Blockstream در بازار ماینینگ ASIC در راستای هدف کلی آن برای پیشرفت زیرساخت بیت‌کوین است. این شرکت به طور فعال در ابتکاراتی مانند شبکه‌ی نقدینگی و شبکه لایتنینگ با هدف افزایش سرعت تراکنش، محرمانه بودن و مقیاس‌پذیری مشارکت داشته است. Blockstream با تخصص خود در هر دو زمینه‌ی سخت‌افزار و نرم‌افزار، قصد دارد کارایی و امنیت شبکه‌ی بیت‌کوین را بهبود بخشد.

توسعه‌ی مجموعه و پیش‌بینی‌ها

انتشار همراه با تاخیر ماینر ASIC بلاک‌استریم پیچیدگی‌های موجود در توسعه‌ی سخت‌افزار ماینینگ پیشرفته را نشان می‌دهد. تعهد این شرکت به ارائه‌ی محصولی با کیفیت بالا نشان‌دهنده‌ی تعهد آن به رفع نیازهای ماینرهای حرفه‌ای و ایجاد مزیت رقابتی است. با نزدیک شدن به سه ماهه‌ی سوم سال 2024، جامعه‌ی ماینینگ مشتاقانه منتظر رونمایی از تسهیلات نوآورانه ASIC بلاک‌استریم هستند. ماینر‌ها منتظر استانداردهای جدیدی برای کارایی و عملکرد در استخراج بیت‌کوین از سوی بلاک‌استریم هستند.

در پایان، ماینر آتی ASIC بلاک‌استریم نقطه‌ی عطف مهمی برای این شرکت و اکوسیستم گسترده‌تر بیت‌کوین است. با به دست آوردن Spondoolies و جذب سرمایه‌ی موفق، Blockstream قرار است تأثیر قابل توجهی در بازار سخت‌افزار استخراج داشته باشد. صنعت مشتاقانه منتظر ورود این دستگاه ماینینگ و پیشرفت‌هایی است که در استخراج بیت‌کوین به همراه خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *