اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

تایید ETF بیت‌کوین در انتظار اعلامیه‌ی رسمی SEC

اریک بالچوناس از بلومبرگ می‌گوید که SEC از پرونده‌های ETF اسپات بیت‌کوین راضی است. این مساله می‌تواند نشان‌دهنده‌ی تایید قریب الوقوع باشد.

خلاصه‌ی خبر

  • اریک بالچوناس از بلومبرگ می‌گوید: “تایید ETF اسپات بیت‌کوین انجام شده است.”
  • اصلاحیه‌ی Nasdaq در پرونده‌های Valkyrie و Blackrock نشان‌دهنده‌ی رضایت SEC و بحث‌های خصوصی است.

اریک بالچوناس تحلیلگر بلومبرگ تایید نزدیک شدن تایید SEC را تایید کرد

اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ اخیراً از تحولات مثبتی در روند تأیید ETF اسپات بیت‌کوین خبر داد. به گفته‌ی وی، “تأیید ETF اسپات بیت‌کوین مانعی ندارد.”

این به‌روزرسانی پس از آن ارائه شد که Nasdaq تغییرات اساسی در برنامه‌ی Valkyrie Bitcoin ETF 19b-4 انجام داد و برنامه‌ی iShares Bitcoin ETF 19b-4 BlackRock را اصلاح کرد.

بحث‌های خصوصی SEC

تغییرات انجام‌شده توسط نزدک نشان می‌دهد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال بحث و گفتگوهای خصوصی با صرافی‌های مربوط به پرونده های 19b-4 بوده است. اریک بالچوناس به همراه کارشناسان دیگر از جمله جیمز سیفارت و النور ترت از نزدیک این جلسات را زیر نظر داشتند. آن‌ها موافق هستند که این تغییرات نشان‌دهنده‌ی رضایت SEC از پرونده‌ی نهایی است و بر مشارکت فعال در بحث با صرافی‌ها تاکید می‌کند.

در انتظار اعلام رسمی

بالچوناس همچنین فاش کرد:

طبق آخرین اخبار من، اصلاحات نهایی S-1 در ساعت 8 صبح روز دوشنبه انجام می‌شود. SEC تلاش می‌کند همه را برای راه‌اندازی 11 ژانویه در آماده و مرتب کند.

علی‌رغم سیگنال‌های مثبت، بالچوناس منتظر اعلام رسمی SEC برای تایید ETF‌های اسپات بیت‌کوین است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =