اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین از 40 هزار دلار عبور کرد

قیمت بیت کوین برای اولین بار در 19 ماه اخیر موفق شد تا به نقطه 40 هزار دلار رسیده و حتی از آن عبور کند. قیمت این ارز دیجیتال در زمان نگارش این خبر 41500 دلار است. Matrixport پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین در سال 2024 صعود شگفت آوری را تجربه خواهد کرد و این تنها آغاز روند صعودی این ارز دیجیتال است. 

خلاصه خبر

  • بیت کوین از 40 هزار دلار عبور کرد. 
  • در حال حاضر قیمت بیت کوین 41 هزار دلار است.
  • برخی پیش‌بینی‌ها از این حرکت بیت کوین تنها به عنوان شروع روند صعودی‌ای که پیش‌رو دارد، یاد می‌کنند. 

عبور بیت کوین از 40 هزار دلار  و گمانه‌زنی‌ها در خصوص قیمت بعدی

بیت کوین برای اولین بار از اواخر آوریل 2022 موفق شد به سطح 40 هزار دلار دست پیدا کند. مارکوس تیلن رئیس تحقیقات Matrixport در یادداشتی در 30 نوامبر روند صعودی شگفت‌انگیزی تا پایان سال ۲۰۲۴ را برای بیت کوین پیش‌بینی کرد. او معتقد است که این مقاصد با توجه به رخ دادن هاوینگ به سادگی امکان‌پذیر خواهد بود.  

تیلن با اشاره به نزدیک شدن هاوینگ بیت کوین گفت:

با توجه به داده‌های تاریخی، سال‌هایی که هاوینگ بیت کوین در آنها اتفاق می‌افتاد، معمولا صعودی بودند. 

در سال 2023 نقطه عطف افزایش قیمت بیت کوین در میانه حدس و گمان‌هایی مربوط به یک  (ETF) بیت کوین اتفاق افتاد. Standard Chartered در یادداشتی در 28 نوامبر پیش‌بینی کرد که بیت کوین تا پایان سال آینده می‌تواند 6 رقمی شود و دلیل این مسئله معرفی زودتر از انتظار ETF‌های اسپات در ایالات متحده است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 4 =