اخبار ارزهای دیجیتال

بنیان‌گذار کاردانو: NFTها جذاب‌ترین بخش اکوسیستم ADA هستند

با وجود روز‌های سختی که بازار ارزهای دیجیتال در هفته‌های سپری می‌کند، چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار Cardano (ADA)، همچنان به پیشرفت اکوسیستم خود، جایی که در آن توکن‌های غیرمثلی (NFT) منتشر می‌شوند، خوش‌بین است.

هاسکینسون با تاکید بر این که NFTها “پرجنب‌وجوش‌ترین بخش کاردانو در حال حاضر” هستند کاربران را در مورد پیشرفت در بخش مرتبط با NFT شبکه کاردانو آگاه کرد. او پیش از این همین اظهار نظر را در پادکستی که 6 مارس با تامارا هاسن، رئیس Input Output Global (IOG) پخش شد نیز داشت.

بنیان‌گذار کاردانو می‌گوید:

“نکته‌ قابل توجه در مورد NFTها در کاردانو این است که در حال حاضر پرجنب‌و‌جوش‌ترین بخش کاردانو همین بخش NFTها هستند. این سریع‌ترین حرکت است – 8 میلیون دارایی صادر شده است. من فکر می‌کنم بیش از نیمی از پروژه‌ها به نوعی به NFTها مربوط هستند و دیدن این سطح از تاب‌آوری، انعطاف‌پذیری، اشتیاق و هیجان بسیار هیجان‌انگیز است.”

باید توجه داشت که NFTها از برترین پروژه‌های Cardano با بیشترین تعامل در طی هفته گذشته بودند، جایی که The Satellite CNFT، The Piggy Banking Barn، و JPG Store جایگاه خود را در میان شرکت‌هایی مانند بازار هوش مصنوعی SingularityNET (AGIX)، کیف پول ارز دیجیتال Eternl و صرافی غیرمتمرکز Minswap Labs پیدا کردند.

نوآوری بیشتر

هاسکینسون اخبار جدیدی در خصوص نوآوری‌های برنامه‌ریزی شده در بخش NFT اکوسیستم کاردانو شامل پیاده‌سازی زبان کاربر پسند و آسان مخصوص دامنه (DSL) به نام Marlowe برای نوشتن و اجرای قراردادهای مالی ارائه کرد.

او توضیح داد که تیم Cardano در حال بررسی مارلو برای NFTها بود، “تا ببینیم آیا می‌توانیم آن را به یک راه حل کم کد و یا بدون کد برای صدور NFTها یا حداقل برنامه‌ریزی منطقی نحوه عملکرد NFT‌ها” به عنوان مالکیت معنوی الزام‌آور تبدیل کنیم.

علاوه بر این، تیم IOG به تازگی فهرست دقیقی از آخرین به‌روزرسانی‌های توسعه‌ای روی پلتفرم کاردانو منتشر کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 3 =