شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

آیا پیشتازی کاردانو در توسعه به افزایش قیمت منجر خواهد شد؟

کاردانو با فعالیت‌های قابل توجه در راستای توسعه، از تمام پروژه‌های کریپتو پیشی گرفته و پتانسیل رسیدن ADA به 12 دلار را نشان می‌دهد. در این زمینه اتریوم در جایگاه دهم قرار دارد.

خلاصه‌ی خبر

  • کاردانو در توسعه‌ی بلاک‌چین پیشتاز است.
  • در ماه گذشته کاردانو 611.47 commit قابل توجه GitHub داشت که از سایر پروژه‌ها پیشی گرفت.
  • با وجود توسعه‌ی چشمگیر، ADA با قیمت 247 دلار معامله می‌شود.
  • بحث‌ها حاکی از افزایش صعودی بازار با هدف 8 تا 12 دلار است.

پیشتازی کاردانو در مسابقه‌ی توسعه‌ی کریپتو

داده‌های اخیر نشان می‌دهد که کاردانو با پیشرفت بی‌نظیر توسعه در حوزه کریپتو پیشتاز است و از همه‌ی پروژه‌های بلاک‌چین سبقت گرفته است. این دستاورد پتانسیل کاردانو و هدف آن برای رقابت با اتریوم را برجسته می‌کند.

افزایش فعالیت GitHub کاردانو

کاردانو با ثبت 611.47 کامیت قابل توجه GitHub در 30 روز گذشته به یک نقطه‌ی عطف چشمگیر دست یافته است. این امر کاردانو را از رقبایی مانند پولکادوت و کوساما که با 500.67 کامیت GitHub در جایگاه دوم قرار دارند، جلوتر می‌اندازد.

چشم‌انداز قیمت ADA کاردانو

علیرغم فعالیت‌های برجسته‌ی توسعه‌ی کاردانو، قیمت ADA با 6.8% ضرر هفتگی و کاهش قابل توجه نسبت به بالاترین قیمت خود، 0.247 دلار است. اهالی ارزهای دیجیتال پیش‌بینی می‌کنند که قیمت ADA افزایش یابد و محدوده‌ی ۸ تا ۱۲ دلار را هدف قرار دهد. دستیابی به این امر به رشد مداوم کاردانو و به‌روز‌رسانی‌های برنامه‌ریزی شده‌ی 2023 بستگی دارد.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =