شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

شهر بوسان در کره‌ جنوبی به دنبال راه‌اندازی صرافی دارایی‌های دیجیتال است

کمیته‌ی ارتقا و ایجاد صرافی دارایی دیجیتال بوسان، از برنامه‌هایی برای راه‌اندازی صرافی دارایی‌های دیجیتال خبر داد.

بر اساس اخبار محلی شبکه‌ی ‌News1، شهر بوسان کشور کره‌ جنوبی در نظر دارد که صرافی تبادل دارایی‌های دیجیتال را به صورت غیرمتمرکز ایجاد کند. مقامات می‌گویند که این پلتفرم برنامه دارد که عملیات خود را در سال جاری شروع کرده و همچنین در نظر دارد تا از محتوای محلی – فرهنگی حاضر با دارایی دیجیتال حمایت کند.

«به منظور بهره‌برداری هرچه بیشتر از مزایای شهر بوسان مانند جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم بوسان، G-Star، این صرافی در نظر دارد که دارایی‌های فرهنگی هنری مانند تمامی حقوق فیلم‌ها و بازی‌ها، طلا و دیگر فلزات گران‌بها، محصولات کشاورزی و دامداری، کشتیرانی، املاک و دیگر موارد را توکنیزه کند.»

کمیته‌ی ارتقا و ایجاد صرافی دارایی دیجیتال بوسان معتقد است، این برنامه شامل هماهنگی برنامه‌هایی میان شرکت‌های حوزه‌ی مالی و صرافی‌های دارایی دیجیتال بوده و نیازمند ساخت سیستمی برای پشتوانه‌ی تراکنش‌هاست؛ چیزی که لازمه‌ی شکل‌گیری هر صرافی است.

«صرافی دارایی دیجیتال بوسان قرار است یک ساختار صرافی منصفانه و غیرمتمرکز داشته باشد که مرزی کاملا واضح و مشخص با صرافی‌های دارایی‌های مجازی موجود دارد. چرا که سرمایه‌گذاران تمایل دارند نوآوری‌ها را از طرق مختلف حمایت و سرمایه‌گذاری کنند.»

بخشی از طراحی پیشنهادی منصفانه شامل جداسازی تسویه‌ی سپرده و فهرست‌بندی ارزیابی و نظارت بر بازار در مؤسسات مختلف مشابه سیستم معاملات سهام موجود در کره جنوبی است. به علاوه مقامات گفته‌اند که قصد دارند قانون‌ گذاری‌های مربوط به دارایی دیجیتال قابل رقابت با قوانین موجود در سنگاپور و ابوظبی باشد.

«ما می‌خواهیم گایدلاین‌های مختلفی بسازیم تا قانون‌گذاری منطقه‌ی آزاد را پس از  مشورت با مقامات مالی انجام دهیم و به طور فعالانه نظرات خود را در روند تکمیل قانون دارایی‌های دیجیتال ارائه شده به شورای ملی ارائه دهیم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =