اخبار ارزهای دیجیتال

افزایش 12 درصدی سهام کوین‌بیس در مشارکت ETF با Fidelity و دیگران

Coinbase افزایش 12 درصدی در سهام را تجربه می‌کند زیرا Fidelity و سایر صادرکنندگان ETF برای دریافت وجوه بیت‌کوین نقطه‌ای با آن‌ها همکاری می‌کنند. Fidelity پرونده‌ی خود را مجدداً ارسال می‌کند و از پشتیبانی Coinbase برای نظارت بر دستکاری بازار استفاده می‌کند. Cboe نیز برنامه‌های کاربردی را مجدداً ثبت می‌کند و به صراحت Coinbase را در این فرآیند گنجانده است.

خلاصه‌ی خبر

  • سهام کوین‌بیس پس از اعلام مشارکت با ناشران مختلف ETF برای یک صندوق بیت‌کوین لحظه‌ای 12% افزایش یافت.
  • Fidelity مجدداً پرونده‌ی خود را برای یک ETF بیت‌کوین نقطه‌ای، با Coinbase برای کمک به نظارت بر دستکاری بازار ارسال می‌کند.
  • Cboe برنامه‌های کاربردی را برای VanEck، WisdomTree و Invesco لیست می‌کند و به Coinbase اشاره می‌کند.

مشارکت با صادرکنندگان پیشرو ETF سهام Coinbase را به حرکت در می‌آورد

سهام کوین‌بیس پس از اعلام شراکت خود با چندین صادرکننده‌ی ETF که همگی برای سهمی در یک صندوق معامله‌شده در بورس بیت‌کوین با یکدیگر رقابت می‌کردند، افزایش قابل توجهی را تجربه کرد و بیش از 12% افزایش یافت. سرلوحه این مشارکت‌ها، غول مدیریت دارایی Fidelity است که ارسال مجدد پرونده‌ی ETF بیت کوین در 30 ژوئن توسط این شرکت، مشارکت کوین‌بیس در نظارت بر دستکاری بازار لحظه‌ای را برجسته کرد. این همکاری باعث افزایش بیشتر سهام کوین‌بیس شد که از ابتدای سال تاکنون بیش از 138% افزایش داشته است.

حمایت کوین‌بیس به برنامه‌های ETF از Fidelity و Cboe کمک می‌کند

Fidelity برنامه‌ی ETF بیت‌کوین خود را مجدداً ارسال کرد و نگرانی‌های SEC در مورد افشای توافق‌نامه نظارت بر بازار را برطرف کرد. Cboe، یکی از بازیگران اصلی معاملات سهام، همچنین درخواست‌های VanEck، WisdomTree و Invesco را مجدداً ثبت کرد و به صراحت به Coinbase اشاره کرد. این تحولات نقش تأثیرگذار Coinbase را در اکوسیستم ETF برجسته می‌کند و بر نفوذ فزاینده و همکاری‌های استراتژیک آن تأکید می‌کند. اعتماد سرمایه‌گذاران به چشم‌انداز و موقعیت محوری کوین‌بیس در شکل دادن به دارایی‌های دیجیتال از طریق افزایش مداوم سهام آن مشهود است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 9 =