شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو، برای خرید CoinDesk ابراز تمایل کرد

چارلز هاسکینسون، هم‌بنیان‌گذار شبکه‌ی بلاکچینی کاردانو، علی رغم تمامی مشکلات حال حاضر شرکت، نسبت به خریداری کوین دسک | CoinDesk ، بازوی رسانه‌ای  DCG، علاقه‌مندی خود را ابراز کرده است.

بر اساس مقاله‌ای منتشر شده در یاهو فایننس Yahoo Finance دلیل هاسکینسون برای نشان دادن علاقه‌ای شدید در خرید واحد رسانه‌ای DCG این است که معتقد است شان ژورنالیسم و روزنامه نگاری از بین رفته و باید بازیابی شود. علاقه‌مندی هم‌بنیان‌گذار کاردانو زمانی علنی شد که کوین دسک به صورت علنی اعلام کرد که به دنبال یافتن شرایط مناسبی برای فروش این شرکت است. این مسئله ممکن است بر قیمت کاردانو ADA تاثیرگذار باشد. 

در یک برنامه‌ی زنده‌ای که هفته‌ی پیش در ایالات متحده پخش شد؛ هاسکینسون گفت:

«علاقه‌ی من به بخش رسانه‌ای بسیار گسترده است… می‌خواهم روش یافتن شان و منزلت ژورنالیسم را بیابم»

فرآیند خرید مثل آب خوردن ساده نیست!

اگر چه هاسکینسون کاملا به طور علنی از علاقه‌مندی‌اش نسبت به خرید کوین دسک صحبت می‌کند؛ اما بر اساس گزارش‌ها، انجام این تراکنش قرار نیست با این سرعت و به سادگی صورت بگیرد. هاسکینسون معتقد است که ارزش کوین دسک به اندازه‌ی ۲۰۰ میلیون دلار نیست. بنابراین اعلام کرده که بازبینی پیش از خرید برای بررسی کامل مستندات این شرکت الزامی است.

همزمان مدیریت شرکت کوین دسک تصمیم گرفته که بانک سرمایه‌گذاری Lazard Ltd. را به عنوان مشاور اصلی مالی خود استخدام کند. این گروه مالی تصمیم دارد تا کارهایی انجام دهد که بتواند فروش کوین دسک را بدون دردسر انجام دهد؛ تا بار سنگینی از دوش Barry Silbert، مدیرعامل و بنیان گذارDCG، برداشته شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + نوزده =