اخبار ارزهای دیجیتال

کلمبیا سیستم حقوقی خود را در متاورس آزمایش می‌کند

اخیرا و پس از برگزاری دادگاهی در متاورس، کلمبیا خود را به عنوان پیشرو در راه‌های نوآورانه برای انجام مراحل قانونی معرفی کرده است.

بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده است قاضی این دادگاه کلمبیایی که جلسه‌ی محاکمه‌ی آن برای اولین بار در متاورس برگزار شد، گفته که این جلسه احساسی “واقعی‌تر از ویدیو‌کال” داشته است.

در گزارش 24 فوریه رویترز، دادگاه ماگدالنای کلمبیا در تاریخ 15 فوریه میزبان یک پرونده‌ی قضایی در متاورس، با موضوع یک مشاجره ترافیکی بود.

این جلسه‌ی متاورسی دو ساعت به طول انجامید. پرونده‌ی مذکور توسط اتحادیه حمل‌و‌نقل منطقه‌ای علیه پلیس مطرح شده و به دادگاه آورده شده بود. جلسات مرتبط با این پرونده به صورت بخش بخش در متاورس پیش خواهد رفت. حکم دادگاه را نیز می‌توان در همان متاورس صادر کرد.

شرکت‌کنندگان در این دادگاه به عنوان آواتار در یک دادگاه مجازی حاضر شدند و قاضی ماریا کوینون تریانا لباس مشکی قضاوت را بر تن داشت.

باید به این نکته اشاره کرد که کلمبیا یکی از اولین کشور‌های جهان در آزمایش مراحل قانونی در متاورس است. قاضی کوئینونز به رویترز گفت که این جلسه‌ی مجازی دادگاه احساس “واقعی‌تر از تماس ویدیویی” داشته است.

اندکی قبل در یک نظرسنجی که توسط CoinWire در 16 ژانویه منتشر شد، این نتیجه حاصل شد که 69٪ از پاسخ‌دهندگان به نظر سنجی معتقدند که با استفاده از رویکردهای جدید برای سرگرمی و فعالیت‌های مختلف، متاورس سبک زندگی اجتماعی را تغییر خواهد داد.

Cathy Hackl نویسنده کتاب Into the Metaverse: The Essential Guide to the Business Opportunities of the Web3 در 31 ژانویه در مصاحبه با CoinTelegraph گفت که “بخش جهان فیزیکی” متاورس نیز “طی 10 سال آینده از راه خواهد رسید.”

Hackl اضافه کرد با در نظر گرفتن این موضوع، تعاملات اجتماعی ما شدیدا تحت تاثیر متاورس قرار خواهد گرفت.

در ژانویه امسال، مجمع جهانی اقتصاد استفاده‌ از متاورس را به رخ دیگران کشید. در این کنفرانس، نمایندگان این امکان را داشتند تا این انجمن را در جلسات دیجیتال سه‌بعدی تحت عنوان “دهکده‌ی همکاری جهانی” تجربه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =