اخبار ارزهای دیجیتال

تتر در اروگوئه بیت‌کوین استخراج خواهد کرد!

تتر قصد دارد در استخراج بیت‌کوین در اروگوئه سرمایه‌گذاری کند. تتر با سرمایه‌گذاری در انرژی‌های تجدیدپذیر اروگوئه، قصد دارد بیت‌کوین را با حداقل تأثیرات زیست‌محیطی استخراج کند و در عین حال ذخایر خود را تقویت کند. این حرکت در بحبوحه‌ی شک و تردید در مورد ذخایر تتر انجام می‌شود.

خلاصه‌ی خبر

  • صادرکنندگان استیبل‌کوین در گذشته مقادیر قابل‌توجهی بیت‌کوین اندوخته‌اند؛ اما تلاش‌های آن‌ها همیشه نتایج مورد نظر را به همراه نداشته است.
  • تتر در حال سرمایه‌گذاری در عملیات پایدار استخراج بیت‌کوین در اروگوئه است.
  • تعهد تتر به انرژی‌های تجدیدپذیر به دنبال بر جای گذاشتن حداقل تاثیر زیست‌محیطی و در عین حال حفظ امنیت شبکه‌ی بیت‌کوین است.

حرکت تتر به سوی استخراج پایدار بیت‌کوین در اروگوئه

تتر در استخراج بیت‌کوین سرمایه‌گذاری می‌کند

صادرکنندگان استیبل‌کوین در مدیریت ذخایر بیت‌کوین انباشته‌ی خود با چالش‌هایی مواجه شده‌اند. با این حال، تتر، استراتژی جدیدی را در پیش گرفته است – سرمایه‌گذاری در عملیات پایدار استخراج بیت‌کوین. هدف از این حرکت جسورانه تغییر شکل رویکرد تتر در استخراج ارزهای دیجیتال و تقویت ذخایر آن است.

رویکرد سبزتر در اروگوئه

تتر یک مکان غیرمنتظره را برای عملیات استخراج خود انتخاب کرده است: اروگوئه. اروگوئه با وجود سهم نسبتا ناچیز از هش‌ریت شبکه‌ی جهانی در مقایسه با نیروگاه‌هایی مانند ایالات متحده و قزاقستان، یک مزیت منحصر به فرد ارائه می‌دهد. این کشور با بیش از 98% برق تولید شده از منابع تجدیدپذیر، عمدتاً بادی و برق آبی، فرصتی را برای تتر فراهم می‌کند تا رویکردی سبزتر برای استخراج بیت‌کوین اتخاذ کند. این تصمیم با کمبود فزاینده‌ی بیت‌کوین همسو می‌شود، زیرا یک رویداد هاوینگ دیگر در سال آینده پیش‌بینی می‌شود. پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، بر تعهد تزلزل‌ناپذیر این شرکت به انرژی‌های تجدیدپذیر تاکید کرد و اطمینان داد که فعالیت‌های معدنی آن‌ها در عین حفظ یکپارچگی و امنیت شبکه‌ی بیت‌کوین، کمترین تاثیر زیست‌محیطی را به جا می‌گذارند.

جاه‌طلبی‌ها و ذخایر تتر

به عنوان بخشی از گسترش خود به بیت‌کوین، تتر قصد دارد کارشناسان انرژی را برای پیشبرد جاه‌طلبی‌های خود جذب کند. در زمانی که از دست دادن شغل در بخش کریپتو در حال افزایش است، تتر یک پورتال استخدام برای جذب استعدادها راه‌اندازی کرده است. در حالی که میزان دقیق سرمایه‌گذاری و مشارکت در اروگوئه فاش نشده است، تعهد تتر به تقویت و تنوع بخشیدن به ذخایر خود از طریق استخراج بیت‌کوین مشهود است. تتر اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد تا 15٪ از سود عملیاتی خالص ماهانه‌ی خود را برای ساخت یک انبار بیت‌کوین اختصاص دهد، تا اطمینان حاصل شود که دارایی‌ها بدون دخالت متولی شخص ثالث تحت کنترل آن‌ها باقی می‌مانند. با این حال، نگرانی‌ها در مورد وضعیت ذخایر تتر همچنان ادامه دارد و منتقدان این صادرکننده استیبل‌کوین را به “خانه‌ی پوشالی بزرگ” تشبیه می‌کنند و سؤالاتی را درباره دوام بلندمدت آن مطرح می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 1 =