اخبار ارزهای دیجیتال

Bitcoin Bandits یک NFT به ارزش 95 هزار دلار از کریپتوپانک را می‌سوزانند

یک NFT کریپتوپانک گران‌قیمت که به قیمت 95000 دلار فروخته شد، سوزانده شد تا به طور نمادین آن را به یک کتیبه‌ی Ordinals روی بیت‌کوین مرتبط کند. عمل “Teleburning” NFT‌های اتریوم به پروتکل بیت‌کوین، با جلب توجه Ordinals شتاب بیشتری می‌گیرد.

خلاصه‌ی خبر

  • کریپتوپانک #8611 روز شنبه به قیمت 55 اتریوم (95000 دلار) فروخته شد. مدت کوتاهی پس از آن سوزانده شد و آن را به کتیبه 12,456,749 روی بیت‌کوین مرتبط کرد که تصویری مشابه با NFT اصلی دارد.
  • Ordinals یک پروتکل بیت‌کوین است که اخیرا راه‌اندازی شده است. این پروتکل امکان ایجاد دارایی‌های NFTمانند را فراهم می‌کند. این امر با «درج» داده‌ها روی ساتوشی‌های فردی، که کوچک‌ترین واحدهای بیت‌کوین هستند، به دست می‌آید.

Bitcoin Bandits یک NFT به ارزش 95 هزار دلار از کریپتوپانک را می‌سوزانند که به طور نمادین به کتیبه‌ی Ordinals بیت‌کوین گره خورده است

NFT شماره‌ی 8611 کریپتوپانک به قیمت 95 هزار دلار سوزانده شد و به کتیبه Ordinals بیت‌کوین مرتبط شد

کریپتوپانک  #8611که با قیمت تقریباً 55 اتریوم یا 95000 دلار خریداری شد، تحت یک فرآیند سوزاندن نمادین قرار گرفت. NFT اکنون نشان‌دهنده‌ی کتیبه‌ی 12,456,749 روی بیت‌کوین است که با دارایی NFT مانندی که تصویری مشابه با نسخه‌ی قبلی خود دارد، همسو می‌شود.

Ordinals: پروتکل بیت‌کوین که دارایی‌های NFTمانند را از طریق کتیبه‌ها ایجاد می‌کند

پروتکل هیجان‌انگیز بیت‌کوین که اخیرا راه‌اندازی شده است، اجازه‌ی ایجاد دارایی‌های NFTمانند روی بیت‌کوین را از طریق حک “کتیبه” روی ساتوشی‌های فردی فراهم‌ می‌کند. این کتیبه‌ها شامل تصاویر، ویدئوها، متن و حتی توکن‌های BRC-20 می‌شوند.

روند “Teleburning” و NFTهای اتریوم که خانه‌ی جدیدی در بیت‌کوین پیدا می‌کنند

از آن‌جایی که اعضای جامعه‌ی Bitcoin Bandits برای انتقال NFT‌های ارزشمند از اتریوم به بیت‌کوین با یکدیگر همکاری می‌کنند، عمل “Teleburning” در حال افزایش است. سوزاندن اخیر کریپتوپانک #8611 نشان‌دهنده‌ی روند رو به رشد انتقال نمادین NFT‌های با ارزش بالا از اتریوم به شبکه‌ی بیت‌کوین است.

تغییر نمادین: کریپتوپانک #8611 برای ایجاد کتیبه‌های Ordinals سوزانده شد

برخلاف سوزاندن قبلی NFTهای Bored Ape Yacht Club برای سرگرمی، سوزاندن کریپتوپانک #8611 هدف مشخصی دارد. Nathan Stein قصد دارد مجموعه‌ای از کتیبه‌های Ordinals را ایجاد کند که نماد مالکیت جزئی در CryptoPunk است، حتی اگر دارایی اصلی دیگر در زنجیره‌ی اولیه آن وجود نداشته باشد.

Bitcoin Bandits یا راهزنان بیت‌کوین: ادغام وجوه برای سوزاندن کریپتوپانک‌ها و کشف پتانسیل‌های Ordinals

راهزنان بیت‌کوین، گروهی که به طور جمعی کریپتوپانک #8611 را خریدند، به طور فعال در یک مسابقه‌ی مربوط به پروژه‌ی کتیبه‌های جداگانه شرکت می‌کنند که به سوزاندن CryptoPunk #8611 ارتباطی ندارد. با این حال، هدف اصلی آن‌ها نشان‌دادن قابلیت‌های Ordinals و حمایت از CryptoPunks برای یافتن یک پلتفرم جدید فراتر از اتریوم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 2 =