اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارزهای دیجیتال

افزایش ۲۵۰ درصدی حجم معاملات دوج‌کوین

 حجم معاملات دوج‌کوین با جهش ۲۵۰ درصدی به ۱.۱۸ میلیارد دلار و قیمت آن با ۱۰% افزایش به ۰.۰۸۵۶ دلار رسید. با راه‌اندازی پلتفرم X، گمانه‌زنی‌ها در مورد پرداخت‌های کریپتو اوج گرفته است.

خلاصه‌ی خبر

  • حجم معاملات دوج‌کوین ۲۵۰% افزایش یافت و در یک دوره‌ی ۲۴ ساعته به ۱.۱۸ میلیارد دلار رسید. این مساله نشان‌دهنده‌ی هیجان در بازار است.
  • قیمت DOGE از ۰.۰۷۸ دلار به ۰.۰۹۷ دلار افزایش یافت. علاقه‌مندان در مورد پتانسیل پرداخت‌های کریپتو در پلتفرم X گمانه‌زنی می‌کنند.

حجم معاملات دوج‌کوین (DOGE) با افزایش ۲۵۰ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۱.۱۸ میلیارد دلار رسیده است. این افزایش، حجم معاملات دوج را به بالاترین حد چهار هفته‌ای رساند. در حال حاضر، DOGE با ارزش بازار بیش از ۱۲.۳۳ میلیارد دلار، نهمین ارز دیجیتال بزرگ است.

افزایش حجم با افزایش قابل توجه قیمت همزمان شده و قیمت دوج‌کوین را به بالاترین حد از ۲۱ دسامبر رسانده است. در ۲۰ ژانویه قیمت دوج از ۰.۰۷۸ دلار به ۰.۰۹۷ دلار افزایش یافت. در زمان انتشار این خبر، دوج با قیمت ۰.۰۸۵۶ دلار معامله می‌شود. این افزایش قیمت در حالی اتفاق می‌افتد که در روزهای اخیر امکان استفاده از ارزهای دیجیتال در پلتفرم X ایلان ماسک مطرح شده است. قرار است این پلتفرم در سال ۲۰۲۴ پرداخت‌های P2P را راه‌اندازی کند. با این حال، مشخص نیست که آیا این قابلیت از ارزهای فراتر از فیات پشتیبانی می‌کند یا خیر.

قیمت DOGE اکنون برای اولین بار از ژانویه ۲۰۲۴ به بالای مرز میانگین متحرک ۵۰ روزه یعنی ۰.۰۸۹ دلار رسیده است. علیرغم رسیدن به ۰.۰۹۷ دلار، تلاش‌ها برای شکستن مرز ۰.۱ دلار ناموفق بود و منجر به بازگشت به زیر سد میانگین متحرک شد.

سناریوهای آینده به این بستگی دارد که DOGE از سقف ۰.۰۹۷ دلار عبور کند تا منطقه‌ی مقاومت بین ۰.۱ تا ۰.۱۱ دلار را هدف قرار دهد. برعکس، یک برگشت می‌تواند سطح حمایت ۰.۰۷۴ دلار را آزمایش کند.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

منبع
UToday

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *