اخبار ارز دیجیتال

خانه‌تکانی بایننس؛ دوج‌کوین، کاردانو و سولانا در آستانه‌ی حذف

در راستای محافظت از کاربران در بحبوحه‌ی چالش‌های نظارتی، بایننس 10 جفت‌ارز دیجیتال را حذف می‌کند.

خلاصه‌ی خبر

  • در 29 دسامبر، بایننس 10 جفت‌ارز اسپات مهم را حذف خواهد کرد.
  • هدف از این کار، محافظت از کاربران و تضمین یک محیط تجاری امن است.
  • این حرکت بایننس در راستای رسیدگی به مسائل حقوقی است. مدیر عامل سابق این صرافی به جرم پولشویی اعتراف کرده و پاکسازی را آغاز کرد.

پرسه‌ی بایننس در میان جفت‌ارز دیجیتال‌ها

بایننس با اعلام رسمی در مورد حذف 10 جفت GBP (پوند) از فهرست معاملات گسترده‌ی خود، برای پاک‌سازی بزرگ آماده شده است. این پاک‌سازی برای 29 دسامبر برنامه‌ریزی شده و شامل ارزهای دیجیتال اصلی مانند سولانا (SOL/GBP)، بیت‌کوین (BTC/GBP)، اتریوم (ETH/GBP) و غیره است.

حفاظت از کاربر یک اولویت

در بیانیه‌ای که در 22 دسامبر منتشر شد، بایننس تصریح کرد که حذف از فهرست اقدامی پیشگیرانه برای محافظت از کاربران و حفظ محیط معاملاتی با کیفیت بالا است. بایننس بررسی‌های دوره‌ای انجام می‌دهد و به این نکته اشاره می‌کند:

برای محافظت از کاربران و حفظ بازار معاملاتی با کیفیت بالا، بایننس بررسی‌های دوره‌ای را از تمام جفت‌های معاملات اسپات فهرست‌شده انجام می‌دهد و ممکن است جفت‌های معاملات اسپات منتخب را به دلیل عوامل متعددی از فهرست حذف کند.

این صرافی به کاربران اطمینان داد که حذف این جفت‌ها، از جمله ADA/GBP، BNB/GBP، DOGE/GBP و سایرین، بر سایر تراکنش‌های داخل صرافی تأثیری نخواهد داشت.

بایننس و چالش‌های نظارتی

در میان یک طوفان نظارتی، بایننس گام‌های جسورانه‌ای برمی‌دارد و جفت‌ارزدیجیتال‌های معاملاتی USDT مختلف را از فهرست خود حذف می‌کند. این صرافی به رهبری مدیر عامل سابق خود چانگ پنگ ژائو که با موانع قانونی مواجه است، علیرغم اتهامات اخیر در مورد پولشویی متعهد به رعایت قوانین نظارتی است. بایننس در تلاشی برای بازسازی اعتماد، حذف 30 جفت‌ارزدیجیتال معاملاتی اسپات را در 27 دسامبر اعلام کرد. صرافی بایننس با اطمینان به کاربران، تاکید می‌کند که این تغییرات کل تراکنش‌ها را مختل نمی‌کند.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 17 =