اخبار ارزهای دیجیتال

عقب‌نشینی نهنگ‌های دوج‌کوین چه معنایی دارد؟

دوج‌کوین با کاهش 1 درصدی تراکنش‌های نهنگ‌ها دست به گریبان است. فعالیت کمتر و کاهش اشتیاق بر قیمت DOGE تأثیر می‌گذارد و برای احیا به شاخص‌های فنی بهبود یافته نیاز دارد.

خلاصه‌ی خبر

  • حجم تراکنش‌های دوج‌کوین 1% کاهش یافت.
  • فقدان تراکنش‌های بزرگ نهنگ‌ها نشان‌دهنده‌ی احساسات کاهش‌یافته در دوج‌کوین است.

کاهش تراکنش‌های نهنگ‌های DOGE

دوج‌کوین (DOGE) علیرغم افزایش فعالیت معاملاتی با مشکل مواجه است. طبق گزارش IntoTheBlock (ITB)، حجم تراکنش‌های بزرگ این ارز دیجیتال در هفته‌ی گذشته شاهد افت 1 درصدی بوده است. تراکنش‌های بزرگ این ارز دیجیتال در مجموع کمی بیش از یک میلیارد دلار بوده است. در طول دوره‌ی هفت روزه تا به امروز (WTD)، Dogecoin تقریباً 756 تراکنش را ثبت کرده که کاهش قابل توجهی نسبت به 1005 تراکنش ثبت شده در 2 اکتبر است.

فعالیت و احساسات تضعیف شده

کاهش تراکنش‌های نهنگ‌ها نشان‌دهنده‌ی احساسات ضعیف فعلی پیرامون دوج‌کوین است. داده‌های ITB همچنین نشان‌دهنده‌ی کاهش 1.32 درصدی در آدرس‌های فعال روزانه است که در مجموع کمی بیش از 45000 مورد است. با وجود این محیط چالش برانگیز، قیمت Dogecoin با رشد ضعیف 0.66 درصدی، طبق گفته CoinMarketCap، به 0.06142 دلار رسیده است. با این حال، این بازیابی قیمت شکننده است و برای ادامه‌ی روند افزایشی، نیاز به عوامل بنیادی قانع‌کننده‌تری حس می‌شود.

احیای DOGE: مسیر رو به جلو

برای احیای قیمت Dogecoin، شاخص‌های فنی کلیدی مانند تعداد کل تراکنش‌ها، میانگین حجم معاملات، تراکنش‌های بزرگ و احساسات اجتماعی باید احیا شوند. در حالی که رشد متوسط 2 درصدی در حجم معاملات وجود دارد، پایداری این روند صعودی نه تنها برای تثبیت قیمت DOGE بلکه برای ترسیم یک مسیر رشد جدید حیاتی است.

Dogecoin در حال حاضر به دلیل کاربرد محدود با مقاومت روبرو می‌شود. مسیر پیش روی DOGE در تقویت این شاخص‌های فنی برای افزایش علاقه و اعتماد به ارز دیجیتال نهفته است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *