اخبار ارزهای دیجیتال

در حواشی رکورد شکنی PEPE؛ تبدیل 260 دلار به 8 میلیون دلار یک سرمایه‌گذار قدیمی

یک سرمایه‌گذار قدیمی با نام مستعار dimethyltryptamine.eth، به میزان 260 دلار در Pepe ($PEPE)، یک رمزارز مبتنی بر میم سرمایه‌گذاری کرد و حالا سرمایه‌گذاری او به میزان قابل توجهی رشد کرده است و طبق آمار شرکت اطلاعاتی Arkham، اکنون نزدیک به 8 میلیون دلار ارزش دارد.

ارزش PEPE با افزایش 125.3 درصدی که توسط CoinGecko امروز گزارش شد، به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این ارز دیجیتال اکنون با ارزش 1.57 میلیارد دلار در رتبه چهلم از نظر ارزش بازار قرار دارد.

این افزایش، کسانی را که نسبت به پتانسیل PEPE به عنوان یکی دیگر میم کوین‌های بازار، تردید داشتند، شگفت‌زده کرده است.

ارز دیجیتال $PEPE به سرعت در میان سرمایه‌گذاران محبوبیت پیدا می‌کند و حجم معاملات آن تنها در 24 ساعت به بیش از 1.16 میلیارد دلار رسیده است.

لیست شدن‌های اخیر این کوین در صرافی‌های برتر مانند Binance و Crypto.com در 5 می نیز اعتبار آن را افزایش داده و سرمایه‌گذاران بیشتری را به خود جذب کرده است.

Arkham گزارش می‌دهد که پورتفولیوی دیجیتال dimethyltryptamine.eth، شامل مجموعه‌ای از 12 NFT Milady، مجموعه‌ای از آثار هنری دیجیتال معروف است. مالکیت این مجموعه نیز به قدرت پورتفولیوی کلی سرمایه‌گذار می‌افزاید.

با وجود افزایش قابل توجه قیمت، dimethyltryptamine.eth همچنان به توکن‌های نگهداری PEPE خود ادامه می‌دهد که می‌تواند نشان‌دهنده‌ی روند استراتژی‌های سرمایه‌گذاری بلندمدت در بین سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال باشد.

با این حال، نوسانات بازار ارزهای دیجیتال باعث می‌شود مطمئن نباشیم که آیا PEPE می‌تواند روند صعودی خود را حفظ کند یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *