شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

سرمایه‌گذاری ایلان ماسک در AI

در حالی که X Corp ایلان ماسک، 25%  از xAI را به دست می‌آورد، توکن‌های هوش مصنوعی رشد می‌کنند و منجر به رشد قابل توجهی در بازار می‌شود.

خلاصه‌ی خبر

  • ایلان ماسک اعلام کرد که سهام‌داران X Corp در xAI تقریبا 25% سهم خواهند داشت.
  • خبرهایی مبنی بر اینکه سم آلتمن ممکن است به هیئت مدیره بازگردد، احساسات صعودی را برای بخش توکن‌های AI تقویت کرده است.
  • TAO با 4.2 ٪ افزایش در 24 ساعت گذشته و به 77% رشد در هفته‌ی گذشته رسیده است.

رشد توکن‌های AI به دنبال سرمایه‌گذاری ایلان ماسک

اطلاعیه‌ی ایلان ماسک مبنی بر اینکه سهام‌داران X Corp دارای 25٪ سهام در سرمایه‌گذاری هوش مصنوعی جدید xAI هستند، باعث افزایش چشمگیر در توکن‌های AI شده است. این پیشرفت باعث هیجان در مورد رشد بلندمدت بخش فناوری به ویژه در بازار کریپتو شد.

تغییر شکل هیئت مدیره‌ی xAI

XAI، در پاسخ به اطلاعیه‌ی ماسک، آزمایش Grok Chatbot را آغاز کرد. در بخش توکن‌های هوش مصنوعی و با گمانه‌زنی‌ها در مورد بازگشت احتمالی سم آلتمن به هیئت مدیره پس از حذف غیرمنتظره‌ی وی در هفته گذشته، Optimism رشد کرد. با این حال با گزارش بلومبرگ، انتصاب مدیرعامل سابق توویچ، Emmett Shear عنوان مدیرعامل این شرکت، باعث ایجاد عدم قطعیت‌ می‌شود.

صعود توکن‌های AI

علیرغم چالش‌های مداوم شرکت‌ها، صنعت توکن‌های هوش مصنوعی دستاوردهای قابل توجهی را نشان داد. تائو 4.2٪ افزایش یافت و در هفته‌ی گذشته 77% رشد کرد. OCEAN، Fetch Ai’s Fet و Agix SingularityNet از توکن‌های اصلی بهتر عمل کردند و در 24 ساعت گذشته 16٪ سود ثبت کردند. این بخش به طور کلی شاهد رشد 8 درصدی بود و سود قابل توجهی را برای سرمایه‌گذاران کریپتو به ارمغان آورد.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =