اخبار ارزهای دیجیتال

صعود 84 درصدی CULT پس از توییت ایلان ماسک

ایلان ماسک، سرمایه‌گذار میلیاردر، بار دیگر بر اکوسیستم ارز دیجیتال تأثیر گذاشته است و این مسئله به دلیل توجه و واکنش اعضای جامعه توکن Cult DAO به آخرین توییت او است.

آقای ماسک که تحت عنوان “The DOGE Father” نیز شناخته می‌شود، ساعاتی پیش توییتی با عنوان “Cult/Culture” منتشر کرد.

در اثر جریان ایجاد شده توسط این توییت، CULT، توکن اصلی CULT DAO، رشد ناگهانی 84 درصدی را در 24 ساعت گذشته تجربه کرد و قیمت آن به 0.000008625 دلار رسید. در حالی که کالت DAO الزاما به عنوان یک میم‌کوین شناخته نمی‌شود، اما با توجه به نوسانات آن، می‌توان گفت بسیار شبیه به یک میم‌کوین ظاهر شده است. جامعه‌ی Cult DAO نیز از ارزهای دیجیتال مشابه مانند Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) الهام گرفت و از توییت مورد بحث برای افزایش ارزش توکن خود استفاده کرد که منجر به یک روند صعودی شد.

برخلاف توییت‌های مرتبط ایلان ماسک که مشخصا به DOGE و SHIB کمک می‌کند، هیچ ارتباطی میان مدیرعامل توییتر و تیم Cult DAO مشاهده نشده است. این نشان می‌دهد که روند صعودی فعلی در ارزش این دارایی، ممکن است در بلندمدت پایدار نباشد و در نهایت منجر به کاهش یا تأثیر منفی بر عملکرد کلی این دارایی شود.

پس از جهش ناگهانی قیمت، CULT در بالاترین سطح 30 روزه خود معامله می‌شود.

انقلاب میم‌کوین‌ها

همان‌طور که محبوبیت ارزهای دیجیتال در حال افزایش است، میم‌کوین‌ها به عنوان یک نیروی محرکه‌ی برجسته حرکت آلت‌کوین در حال ظهور هستند. در حال حاضر، میم‌کوین‌ها در مرکز توجه بازار ارزهای دیجیتال قرار دارند و بسیاری آن را “فصل میم‌کوین” می‌دانند. در میان این کوین‌ها، PEPE به دلیل رشد ارزش قابل توجهی که دارد به عنوان پیشرو ظاهر شده است. این رشد PEPE را به لیست ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار رسانده و حتی با توجه به استقبال سرمایه‌گذاران از حجم معاملات Dogecoin نیز پیشی گرفته است.

از آنجایی که سرمایه‌گذاران بیشتری مشتاق سرمایه‌گذاری در این میم‌کوین‌ها هستند، احتیاط بیشتری نیز نیاز است به‌ویژه با توجه به این که برخی از میم‌کوین‌ها، مانند BONK، به دلیل ایجاد تبلیغات ناپایدار در مدت کوتاهی شهرت پیدا کرده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =