اخبار ارزهای دیجیتال

کارمزد تراکنش‌های اتریوم (ETH) به پایین‌ترین حد خود در سال 2022 رسید

کارمزد تراکنش‌های اتریوم به پایین‌ترین حد خود از سال 2022 رسیده است. متوسط کارمزد برای انتقال اتریوم 1.83 دلار است، در حالی که هزینه‌ی خرید توکن از طریق Uniswap تقریباً 4.17 دلار است.

خلاصه‌ی خبر

  • کارمزد تراکنش‌های اتریوم (ETH) به پایین‌ترین سطح خود از سال 2022 رسیده است.
  • کاهش هزینه‌های گس منجر به ورود اتریوم به یک دوره‌ی تورمی شده است.

هزینه‌های اتریوم به پایین‌ترین حد در سال 2022 کاهش یافت

کارمزد تراکنش‌های اتریوم (ETH) با ورود به دوره‌ی تورمی به پایین‌ترین حد خود در سال ۲۰۲۲ می‌رسد. این نقطه‌ی عطف برای دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار بسیار مهم است.

با کاهش شدید هزینه‌های گس، تورم اتریوم افزایش می‌یابد

هزینه‌های گس اتریوم کاهش یافته و باعث شده که این ارز دیجیتال وارد فاز تورمی شود. در هفته‌ی گذشته، عرضه‌ی 4092 توکن اتریوم به ارزش تقریبی 6.6 میلیون دلار افزایش یافته است.

تاثیر بازار و فعالیت شبکه

سلکیس به ادامه بازار نزولی اشاره کرد و گفت:

ETH دوباره تورمی می‌شود.

این نشان‌دهنده‌ی تأثیر کاهش تقاضا و فعالیت تراکنش بر پویایی عرضه‌یاتریوم است.

با تجزیه و تحلیل آمار کارمزد و مصرف گس توسط Messari، اتریوم در عرض 24 ساعت 2.24 میلیون دلار کارمزد با میانگین هزینه‌ی 2.59 دلار ثبت کرد. گس مصرفی در همین مدت به 108194133311 گس با حد متوسط 124856 گس رسید.

چشم‌انداز در حال تغییر اتریوم: هزینه‌های کمتر و تغییر تورم

این اتفاقات دو پیامد کلیدی برای اتریوم دارند. اولاً، کاهش هزینه‌های گس می‌تواند تراکنش‌ها و تعاملات با برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم (dApps) را مقرون به صرفه‌تر کند و به طور بالقوه باعث استفاده و پذیرش بیشتر شبکه شود.

ثانیا، تغییر به سمت تورم بر اهمیت نظارت دقیق بر پویایی عرضه و شرایط بازار تأکید می‌کند.

در حال حاضر، اتریوم بیش از 3% در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است و با 1552 دلار معامله می‌شود. این روند نزولی با کاهش 4.5 درصدی در هفته‌ی گذشته، کاهش 5.5 درصدی در 14 روز گذشته و 15 درصدی طی سی روز گذشته ادامه دارد.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شش =