اخبار ارزهای دیجیتال

شدو فورک شبکه‌ی اصلی اتریوم، شانگهای، فعال می‌شود

به روز رسانی رسمی انجام شده به کاربران اجازه می‌دهد که بتوانند اتریوم‌های استیک شده‌ی خود را برداشت کنند و منتظر واریزی ماه مارس باشند.

کاربران اتریوم یک قدم به دسترسی به معادل ۲۶ میلیارد دلاری اتریوم‌های استیک شده در بزرگترین شبکه‌ی قرارداد هوشمند | Smart Contract نزدیک شدند.

روز دوشنبه، توسعه‌دهندگان هسته‌ی مرکزی اتریوم اعلام کردند که اولین شدو فورک طراحی شده برای شبکه‌ی اصلی اتریوم که قابلیت برداشت اتریوم‌های استیک شده را فراهم کرده با موفقیت اجرا شد. این قابلیت در ماه مارس منتشر خواهد شد.

شدو فورک‌های شبکه‌ی اصلی یک به‌روزرسانی اساسی سیستمی است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا نقص‌های طراحی را آزمایش کرده و هرگونه مشکل برجسته را اصلاح کنند. آزمایش روز دوشنبه پیش‌نمایشی از به‌روزرسانی پیش رو و موردانتظار اتریوم در شانگهای بود که برداشت‌های اتریوم‌های استیک شده را به اکوسیستم اتریوم معرفی می‌کند.

شانگهای پس از مرج اتریوم (انتقال به سیستم اثبات سهام) در ماه سپتامبر، بزرگترین آپدیت تاریخی این شبکه است. مرج به کاربران اجازه‌ی واریز اتریوم به شبکه و معرفی خود به عنوان ولیدیتور و در نهایت کمک به انجام تراکنش‌های آنچین را داد. کاربران توانایی دریافت و پاداش برای اتریوم‌های تازه تولید شده را یافتند. بسیاری از تحلیلگران معتقدند که این به روزرسانی‌ها در نهایت به افزایش قیمت اتریوم منجر می‌شود؛ با این وجود همچنان تحلیلگرانی هستند که این گام را برای رشد اتریوم کافی نمی‌دانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =