اخبار ارز دیجیتال

واکنش MATIC به دستاوردهای پالیگان چگونه خواهد بود؟

MATIC به دلیل موفقیت‌های پالیگان 3% افزایش یافت. از طرفی، نگرانی‌هایی در میان سیگنال‌های نزولی احتمالی ایجاد شده است.

خلاصه‌ی خبر

  • zkEVM و اثبات سهام پالیگان در کنار افزایش 3 درصدی MATIC و افزایش حجم رشد کردند.

رالی MATIC و دستاوردهای Polygon

zkEVM و اثبات سهام پالیگان، همزمان با افزایش 3 درصدی اخیر MATIC رشد خود را جشن گرفتند. این افزایش، همراه با افزایش حجم معاملات، حکایت از روند مثبت داشت. Today In Polygon با تاکید بر 10 میلیون تراکنش روزانه‌ی قابل توجه اثبات سهام پالیگان و سازگاری zkEVM با Bridged USDC Standard این موفقیت‌ها را برجسته کرد. آدرس‌های بازی در بلاک‌چین در 30 روز گذشته 80% افزایش یافت و قراردادهای هفتگی جدید در دو هفته متوالی به بالاترین حد خود رسید.

لزوم احتیاط سرمایه‌گذاران

افزایش قیمت MATIC به خوش‌بینی‌ها دامن زد، اما Adrian Zduńczyk، متخصص ارزهای دیجیتال، در مورد افزایش احتمالی فشار نزولی هشدار می‌دهد. Zduńczyk بر دنبال کردن روند فعلی تاکید کرد و به رکود MATIC در طول بازار صعودی بیت‌‌کوین اشاره کرد. تحلیل AMBCrypto نیز بر لزوم احتیاط توسط کاربران تاکید کرد و به کاهش نسبت MVRV و افزایش عرضه در صرافی‌ها اشاره کرد که نشان‌دهنده‌ی فشار فروش بالاتر است. با این حال، اعتماد نهنگ‌ها همچنان پابرجا باقی ماند که در افزایش تعداد تراکنش‌های نهنگ‌ها و عرضه‌ توسط آدرس‌های برتر مشهود است.

شاخص‌های مثبت

برخلاف علائم احتمالی نزولی، داده‌های Hyblock Capital یافته‌های دلگرم‌کننده‌ای را ارائه می‌دهد. زمانی که پالیگان لیکوئید شدن را تجربه کرد، قیمت MATIC برای مدت کوتاهی کاهش یافت، اما به سرعت بهبود یافت و از سطوح اولیه‌ی خود فراتر رفت. این مساله نشان‌دهنده‌ی انعطاف‌پذیری در رالی صعودی MATIC بود و چشم‌انداز مثبتی را در میان احتیاط ارائه داد.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 17 =