اخبار ارزهای دیجیتال

لری فینک، مدیر عامل Black Rock: سرمایه‌گذاران طلا علاقه‌ی فزاینده‌ای به بیت‌کوین و اتریوم نشان می‌دهند!

لری فینک، مدیرعامل بلک‌راک، با تاکید بر پتانسیل ETFها، درباره افزایش تقاضا برای بیت‌کوین و اتریوم در میان سرمایه‌گذاران طلا صحبت می‌کند. بلک‌راک در حالی برای ETF بیت‌کوین درخواست داده و ایمنی را در اولویت قرار داده است که فینک بیت‌کوین را یک دارایی جایگزین بین‌المللی می‌داند.

 

خلاصه‌ی خبر

  • لری فینک، مدیر عامل بلک‌راک، علاقه‌ی فزاینده‌ی سرمایه‌گذاران طلا به رمزارزها مانند بیت‌کوین را نشان می‌دهد و پتانسیل ETFها را برای دسترسی به طلا و ارزهای دیجیتال برجسته می‌کند.
  • بلک‌راک با تمرکز بر ایمنی و امنیت، درخواست ETF بیت‌کوین را ارائه کرده است.
  • فینک بیت‌کوین را یک دارایی بین‌المللی و جایگزینی برای ارزهای سنتی می‌داند.

 

مدیر عامل بلک‌راک از علاقه‌ی سرمایه‌گذاران طلا به بیت‌کوین می‌گوید

در مصاحبه‌ای با CNBC، لری فینک، مدیر عامل بلک‌راک، نسبت به افزایش تقاضا در میان سرمایه‌گذاران طلا در رمزارزها مانند بیت‌کوین اظهار خوش‌بینی کرد. در طول پنج سال گذشته، سرمایه‌گذاران طلای بیشتری پتانسیل ارزهای دیجیتال را بررسی کرده‌اند و تصدیق کرده‌اند که چگونه ETFها می‌توانند طلا و ارزهای دیجیتال را در دسترس‌تر کنند. فینک معتقد است که محصولات ارزهای دیجیتال بین‌المللی می‌توانند بر کاهش ارزش دلار آمریکا غلبه کنند و فرصت‌های سرمایه‌گذاری جهانی را ارائه دهند.

 

BlackRock در پرونده‌ی درخواست ETF بیت‌کوین، ایمنی را در اولویت قرار می‌دهد

BlackRock یک درخواست برای ETF بیت‌کوین را به SEC ارسال کرده است. لری فینک، مدیر عامل این شرکت، بر نیاز به ایمنی در بازارهای نوظهور تاکید می‌کند و بر اقدامات امنیتی ETF تاکید می‌کند. فینک قبلاً بیت‌کوین را به “طلای دیجیتال” تشبیه کرده بود و به وضعیت آن به عنوان یک دارایی جهانی اذعان داشت. نتایج سه ماهه‌ی دوم بلک‌راک نشان می‌دهد که سود تعدیل‌شده‌ی هر سهم 9.28 دلار، درآمد 4.46 میلیارد دلار و بیش از 9 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت این شرکت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − ده =