اخبار ارزهای دیجیتال

لایت‌کوین با 8.5 میلیون کیف‌پول به استقبال هاوینگ می‌رود

لایت‌کوین  (LTC) با نزدیک به 8.5 میلیون کیف پول دارای موجودی LTC به نقطه عطفی بزرگ دست یافته که نشان‌دهنده‌ی رشدی چشمگیر است. رویداد هاوینگ آینده‌ی LTC توجهات زیادی را به خود جلب کرده است و منجر به افزایش هش‌ریت، دارندگان بلندمدت و ورود به محصولات سرمایه‌گذاری مبتنی بر لایت‌کوین شده است.

خلاصه‌ی خبر

  • تعداد کل کیف‌پول‌های با موجودی ارز دیجیتال LTC به نزدیکی سطح 8.5 میلیون افزایش یافته که نسبت به ماه قبل افزایش قابل توجهی داشته است.
  • هش‌ریت لایت‌کوین 25% افزایش یافته و با نزدیک شدن به رویداد هاوینگ، سرمایه‌ی قابل توجهی به محصولات سرمایه‌گذاری مبتنی بر لایت‌کوین سرازیر شده است.

 

لایت‌کوین (LTC) پیش از هاوینگ، به مرز 8.5 میلیون کیف‌پول رسید

افزایش تعداد کیف‌پول‌های با موجودی LTC

لایت‌کوین (LTC)، که اغلب به عنوان نقره‌ی دیجیتال شناخته می‌شود، در ماه می شاهد رشد قابل توجهی بود و به نقطه عطفی بزرگ رسید. بر اساس داده‌های IntoTheBlock، تعداد کیف‌پول‌های حاوی موجودی LTC به نزدیک به 8.5 میلیون افزایش یافته است که نسبت به ماه قبل افزایشی قابل‌توجه را نشان می‌دهد. این افزایش فعالیت کیف‌پول نشان‌دهنده‌ی علاقه و پذیرش فزاینده‌ی لایت‌کوین در بین کاربران ارزهای دیجیتال است.

افزایش علاقه و آمادگی برای هاوینگ LTC

با آماده شدن لایت‌کوین برای رویداد هاوینگ آتی خود، این ارز دیجیتال تحولات مثبت مختلفی را تجربه کرده است. هش‌ریت، نشانگر قدرت محاسباتی شبکه، 25% افزایش یافته است که نشان‌دهنده‌ی افزایش فعالیت استخراج و امنیت شبکه است. علاوه بر این، نزدیک به چهار میلیون کیف پول LTC این ارز دیجیتال را برای بیش از یک سال ذخیره کرده‌اند که نشان‌دهنده پایگاه هولدر‌های طولانی‌مدت قوی است.

سرمایه‌گذاران و معامله‌گران نیز علاقه‌ی فزاینده‌ای به لایت‌کوین نشان داده‌اند. CoinShares اخیراً جریان‌های قابل توجهی از وجوه به محصولات سرمایه‌گذاری مبتنی بر لایت‌کوین را گزارش کرده است. بنا بر این گزارش، 500,000 دلار در هفته‌ی گذشته و 800,000 دلار به صورت ماهانه جریان داشته است. این هجوم سرمایه نشان‌دهنده‌ی اشتهای فزاینده برای لایت‌کوین است.

در کمتر از دو ماه مانده به رویداد هاوینگ LTC، انتظارات در جامعه‌ی لایت‌کوین افزایش می‌یابد. روندهای تاریخی نشان می‌دهد که قیمت یک رمزارز اغلب پس از یک رویداد هاوینگ، افزایش قابل توجهی را تجربه می‌کند. با نزدیک شدن لایت‌کوین به این نقطه‌ی عطف مهم، پایگاه کاربر در حال گسترش، هش‌ریت افزایش یافته و هجوم سرمایه‌گذاری‌ها، این ارز دیجیتال را برای موفقیت بالقوه در آینده آماده می‌کند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهارده =