اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

نووگراتز: رالی بیت‌کوین در پیش است!

مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، کارشناس ارزهای دیجیتال، ضمن مخالفت با نگرانی‌های جی‌پی مورگان در مورد تأثیر ETFها، افزایش قیمت بیت‌کوین را در سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌کند.

خلاصه‌ی خبر

  • نووگراتز با چشم‌انداز نزولی چندان موافق نیست و انتظار دارد که سرمایه‌گذاران با پیش‌بینی ارزش بالای بیت‌کوین مجدداً در BTCO سرمایه‌گذاری کنند.
  • جی‌پی مورگان موضع خود در خصوص نزولی بودن روند بیت‌کوین را حفظ کرده و نگرانی‌هایی در مورد تایید ETFهای بیت‌کوین مطرح کرده است.

 

مایک نووگراتز، کارشناس ارزهای دیجیتال، سال ۲۰۲۴ را برای بیت‌کوین مثبت پیش‌بینی می‌کند و دیدگاه‌های منفی را به چالش می‌کشد. در شبکه‌ی اجتماعی X، او پیش‌بینی کوتاه‌مدت منفی کریس جی تری را رد کرد و بر بازگشت بیت‌کوین در اواخر سال جاری تأکید کرد. نووگراتز فشار فروش احتمالی بر دارایی‌های صندوق بیت کوین Grayscale را پیش‌بینی می‌کند، اما همچنین معتقد است که سرمایه‌گذاران به سمت سایر ETF‌ها، به‌ویژه BTCO، هدایت شوند. او با تاکید بر سهولت سرمایه‌گذاری در ETF، جمعیتی گسترده‌تر را در نظر می‌گیرد. نووگراتز با پیش‌بینی افزایش متعاقب ارزش بیت‌کوین طی شش ماه آینده، بازگشتی از چالش‌های فعلی بازار را پیش‌بینی می‌کند.

در مقابل، غول مالی جی‌پی مورگان (JPMorgan) موضع محتاطانه‌ای اتخاذ می‌کند و نگرانی‌هایی را  در مورد فشار فروش ناشی از صندوق گری‌اسکیل مطرح می‌کند. این دیدگاه با نگرانی‌ها در مورد تأییدیه‌های چندگانه‌ی ETFهای بیت‌کوین که قیمت را پایین می‌آورد، همسو است. با وجود این، برخی از تحلیلگران، مانند تور دمیستر (Tuur Demeester)، همچنان خوش‌بین هستند. دمیستر به انعطاف‌پذیری بیت‌کوین در میان اخبار منفی اشاره کرده و نوسانات اخیر بازار را به مقاومت قابل پیش‌بینی نسبت می‌دهد.

 

تور دمیستر در توییتی می‌گوید:

اخبار منفی زیادی حول بیت‌کوین وجود دارد، اما بیت کوین صرفا با مقاومتی قابل پیش‌بینی روبرو شده و اکنون در محدوده‌ای مشخص معامله می‌شود.

این توییت نمایانگر دیدگاه خوشبینانه‌ی او نسبت به انعطاف‌پذیری بیت‌کوین است که علیرغم فشارهای خارجی و پوشش منفی پایدار است.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

منبع
UToday

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 4 =