اخبار ارزهای دیجیتال

جا به جایی تریلیون‌ها شیبا چه ارتباطی با شیباریوم دارد؟

نقل و انتقالات عظیم ارز شیبا پس از اعلام شیتوشی کوساما در مورد آمادگی شیباریوم افزایش یافت. تراکنش‌های روزانه شیباریوم در حال افزایش است و 1.23 میلیون دلار در آن قفل شده است. SHIB با لیست شدن در صرافی‌های جدید گسترش می‌یابد.

خلاصه‌ی خبر

  • تعداد 4,642,530,677,374 SHIB (38,057,145 دلار) از یک کیف پول ناشناخته به یک کیف پول ناشناخته‌ی دیگر منتقل شد.
  • Shibarium Explorer روزانه 73650 تراکنش و نزدیک به 900000 آدرس را در شبکه نشان می‌دهد.
  • BitMEX با لیست کردن SHIB، امکان معامله با اهرم تا 33 برابر را فراهم می‌کند.

نهنگ‌های شیبا اینو تریلیون‌ها SHIB را جابه‌جا می‌کنند

به گفته‌ی ناظر بازار Whale Alert، حجم عظیمی از SHIB، توکن بومی Shiba Inu، جابه‌جا شده است. “4,642,530,677,374 SHIB (38,057,145 دلار) از یک کیف پول ناشناخته به یک کیف پول ناشناخته‌ی دیگر منتقل شد.” این حرکت به دنبال پست وبلاگی چند روز پیش شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده‌ی مستعار شیبا اینو است.

فعالیت رو به رشد شیباریوم

در این پست، کوساما تاکید کرد که شیبا اینو اکنون آماده و امن است. پس از راه‌اندازی رسمی شیباریوم و مشکلات فنی پس از آن، این اطلاعیه خیال کاربران را راحت کرد. شیباریوم، با هدف تبدیل شیبا اینو از یک میم‌کوین به شبکه‌ای با کاربردهای عملی، در روز پل با یک مانع 1.79 میلیون دلاری اتریوم مواجه شد. کوساما از تیم پالیگان برای حمایت بی‌دریغ آن‌ها در این دوره‌ی چالش‌برانگیز تشکر کرد. او اشاره کرد که برای کمک با آن‌ها تماس گرفت و بدون هیچ تردیدی، تیم منابع اضافی را برای اطمینان از حل بی عیب و نقص وضعیت فراهم کرد. کوساما تأیید کرد که تصمیم آن‌ها برای چرخش و فورک پالیگان تصمیم درستی بود.

پتانسیل رشد شیباریوم

Shibarium Explorer در حال حاضر 73650 تراکنش روزانه را با تقریبا 900000 آدرس شبکه ثبت می‌کند. ترافیک در 25 آگوست با بیش از 130000 تراکنش ثبت‌شده به اوج خود رسید. با وجود استفاده از تنها 33% از ظرفیت شیباریوم، ارزش کل قفل شده (TVL) شیباریوم 1.23 میلیون دلار است. به گفته DeFiLama، اگرچه ممکن است در مقایسه با 37 میلیارد دلار TVL اکوسیستم گسترده‌تر DeFi ناچیز به نظر برسد، اما نشان‌دهنده‌ی این است که Shibarium در مراحل اولیه خود است و در میان نه پروتکل، از جمله DogSwap، Marswap، WoofSwap، Woof Finance و Shibex، به طور پیوسته در حال پیشرفت است.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 10 =