اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

بررسی مهم‌ترین توکن آنلاک‌هایی که در ماه آوریل (فروردین) باید مراقب آن‌ها باشید

در ماه آوریل (فروردین)، پروژه‌هایی مثل آپتوس و آربیتروم توکن آنلاک‌های خود را انجام خواهند داد. ارزش این توکن آنلاک‌ها به بیش از ۱.۶ میلیارد دلار می‌رسد و ممکن است نوسانات جدیدی را در بازار ارزهای دیجیتال کند.

خلاصه خبر

  • شبکه لایه یک آپتوس در ۱۲ آوریل (۲۴ فروردین) ۲۴.۸۴ میلیون توکن آپتوس (APT) به ارزش حدودا ۴۰۰ میلیون دلار آزاد خواهد کرد.
  • شبکه آربیتروم نیز در ۱۶ آوریل (۲۸ فروردین) ۹۲.۶۳ میلیون توکن آربیتروم (ARB) به ارزش حدوداً ۱۵۰ میلیون دلار را آنلاک می‌کند.

به گزارش بی‌این کریپتو، توکن‌ آنلاک‌ها رویدادهایی هستند که به پروژه‌های بلاک چینی اجازه می‌دهند به تدریج توکن‌های قفل‌شده خود را طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی آزاد کنند. طرفداران این روش باور دارند که توکن آنلاک‌ها منافع سرمایه‌گذاران پروژه و معامله‌گران را همسو می‌کند. با این حال، این رویدادها اغلب نوسانات کوتاه‌مدت و اصلاح‌های جدیدی را ایجاد می‌کنند.

شبکه لایه یک آپتوس هم در ۱۲ آوریل (۲۴ فروردین) ۲۴.۸۴ میلیون توکن آپتوس به ارزش حدودا ۴۰۰ میلیون دلار آزاد خواهد کرد. از طریق توسعه‌دهندگان بازی اکسی اینفینیتی نیز در ۱۷ آوریل (۲۹ فروردین) ۱۴.۸ میلیون توکن اکسی اینفینیتی (AXS) به ارزش حدوداً ۱۶۰ میلیون دلار را عرضه خواهند کرد.

شبکه آربیتروم نیز در ۱۶ آوریل (۲۸ فروردین) ۹۲.۶۳ میلیون توکن آربیتروم به ارزش حدوداً ۱۵۰ میلیون دلار را آنلاک می‌کند. این پلتفرم در ماه قبل هم بیش از ۱ میلیارد دلار توکن ARB را عرضه کرده بود. علاوه بر این صرافی DYDX، شبکه آپتیمیزم، ایپ کوین و پروژه‌های دیگر نیز توکن آنلاک‌های مهمی در پیش دارند که اطلاعات آن‌ها در تصویر ذکر شده است.

مهم‌ترین توکن آنلاک‌های ماه آوریل (فروردین)
مهم‌ترین توکن آنلاک‌های ماه آوریل (فروردین)

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 9 =