شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتال

بررسی نسبت BTC به ETH؛ آیا قیمت اتریوم به ۱۵٬۰۰۰ دلار می‌رسد؟

مارک یوسکو (Mark Yusko)، مدیرعامل و بنیان‌گذار شرکت مورگان کریک کپیتال (Morgan Creek Capital)، باور دارد که قیمت اتریوم می‌تواند پنج رقمی شود.

خلاصهٔ خبر

  • مارک یوسکو تحلیل خود خود را بر اساس نسبت تاریخی بیت کوین و اتریوم انجام داده است.
  • طبق گفته‌های او قیمت اتریوم به ۱۰٬۰۰۰ دلار تا ۱۵٬۰۰۰ دلار می‌رسد.

به گزارش دیلی‌هادل، یوسکو در مصاحبه جدید خود اعلام کرده است که نسبت بیت کوین به اتریوم نشان می‌دهد که با رشد ۱۹۳ درصدی بیت کوین، قیمت ETH می‌تواند ۴۱۰ درصد رشد کند. تحلیلگران‌ سال‌ها است که از این شاخص استفاده می‌کنند و یوسکو باور دارد پیش‌بینی آن در بول ران فعلی بازار ارزهای دیجیتال به واقعیت می‌پیوندد. او خاطرنشان کرده است:

احتمالاً دلیلی برای مخالفت با BTC و اتریوم در بلندمدت ندارم. نسبت BTC به ETH قبلاً ۱۰ به ۱ بود. پس اگر قیمت بیت کوین به ۲۰٬۰۰۰ دلار می‌رسد، قیمت اتریوم هم باید تا ۲٬۰۰۰ دلار افزایش می‌یافت. پس اگر فرض را بر این بگذاریم که بیت کوین به ۱۵۰٬۰۰۰ دلار می‌رسد و حتی اگر نسبت BTC و ETH هم کاهش یابد، قیمت اتریوم باید تا ۱۰٬۰۰۰ دلار افزایش یابد.

او ادامه داده است:

من فکر می‌کنم افراد زیادی هستند که به این محدوده چشم دوخته‌اند و خیلی‌ها از افراد هم باور دارند که محدوده‌های فعلی برای آن کافی نیست. اگر تاریخ تکرار شود و نسبت بیت کوین و ETH به ۱۰ به ۱ برسد، پس اتریوم باید به ۱۵٬۰۰۰ دلار برسد. به نظرم قیمت اتریوم احتمالاً به ۱۰٬۰۰۰ تا ۱۵٬۰۰۰ دلار می‌رسد.

قیمت ETH در حال حاضر هم در محدوده ۲٬۹۶۰ دلار قرار دارد. مارک یوسکو تاکید کرده است:

به نظر من رالی اتریوم از رالی BTC بزرگ‌تر است. تاریخ نشان داده است که ETH عملکردی بهتری در مقایسه با بیت کوین دارد و احتمالاً دوباره هم این اتفاق می‌افتد.

قیمت بیت کوین هم در حال حاضر در محدوده ۵۱٬۱۰۰ دلار قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هشت =