اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارزهای دیجیتال

معرفی ۴ آلت کوین که بعد از هاوینگ بیت کوین باید آن‌ها تحت نظر بگیرید

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال باور دارند که هاوینگ بیت کوین ممکن است تاثیر مثبتی روی ۴ آلت کوین خاص بگذارد.

خلاصه خبر

  • تحلیلگران باور دارند هاوینگ بیت کوین می‌تواند تاثیر مثبتی در بیت کوین کش و لایت کوین بگذارد.
  • علاوه بر این استکس و اردینالز نیز همبستگی مثبتی با بیت کوین پیدا کرده‌اند.

به گزارش کوین گیپ، رویداد هاوینگ در صبح روز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ انجام شد و معامله‌گران بی‌صبرانه منتظر رشد بازار هستند. تحلیلگران نیز باور دارند که ۴ آلت کوین ممکن است به خاطر همبستگی خود با BTC به رشد خوبی برسند. 

‍۱. بیت کوین کش (BCH)

بیت کوین کش برای ایجاد تراکنش‌های سریع، کاهش کارمزد‌ها، افزایش حریم خصوصی و افزایش کارایی شبکه بیت کوین به عنوان فورک آن راه‌اندازی شد. در ماه گذشته، BCH هاوینگ خود را انجام داد و به رشد قابل‌توجهی دست یافت. تحلیلگران باور دارند این حرکت صعودی ممکن است بعد از هاوینگ بیت کوین هم ادامه داشته باشد.

۲. لایت کوین (LTC)

لایت کوین هم برای پردازش سریع‌تر تراکنش‌ها به عنوان فورک بیت کوین راه‌اندازی شد و خیلی سریع لقب نقره دیجیتال را از آن خود کرد. قیمت LTC مثل کل بازار ارزهای دیجیتال اخیراً به خاطر نااطمینانی‌های ژئوپلیتیکی با نوسانات قابل‌توجهی مواجه شد. با این حال تحلیلگران باور دارند قیمت لایت کوین با افزایش قیمت بیت کوین رشد می‌کند.

۳. اردینالز (ORDI)

توکن اردینالز اخیراً به عنوان توکن بومی پروتکل اردینالز (Ordinals) راه‌اندازی شد. این پروتکل با ثبت داده‌های مختلف در کوچک‌ترین واحد بیت کوین، یعنی ساتوشی توجه معامله‌گران زیادی را به خود جلب کرده است. روند این ارز دیجیتال اخیراً همبستگی زیادی با قیمت بیت کوین پیدا کرده و متقاضیان می‌توانند آن را در واچ لیست خود قرار بدهند.

۴. استکس (STX)

استکس برای حل مشکلات مقیاس‌پذیری بیت کوین راه‌اندازی شد تا امکان استفاده از قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز را در شبکه آن فراهم کند. داده‌های وب سایت دیفای‌لاما (DefiLlama) هم نشان می‌دهد که ارزش کل سرمایه قفل‌شده اکوسیستم استکس به رکورد ۱۴۳ میلیون دلار رسیده‌ است. این پیشرفت همراه با رویداد هاوینگ بیت کوین، می‌تواند به رشد استکس کمک کند.

مطالب تحلیلی منتشرشده در نوبیتکس صرفا جنبهٔ آموزشی و ارائهٔ اطلاعات دارد و به هیچ‌ عنوان توصیه سرمایه‌گذاری و سیگنال خرید و فروش نیست. سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال با ریسک بالایی همراه است و کاربر موظف است قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، مطالعه و تحلیل شخصی خود در رابطه با دارایی موردنظر را انجام دهد.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − بیست =