اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

معرفی ۵ بازی بلاک چینی که احتمالاً ایردراپ توکن خود را در ماه‌های آینده انجام می‌دهند

بازی‌های بلاک چینی و ایردراپ آن‌ها در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده و به نظر می‌رسد بازی‌هایی مثل نات کوین قصد دارند در ماه‌های آینده ایردراپ توکن خود را انجام دهند.

خلاصه خبر

  • بازی‌ نات کوین، ساگا پروتکل و نیفتی آیسلند احتمالاً در ماه‌های آینده ایردراپ خود را انجام می‌دهند.
  • علاوه بر این بازی‌ها Nyan Heroes و AI Arena هم در تلاش هستند با ایردراپ توکن خود به کاربرانشان پاداش بدهند.

به گزارش دی‌کریپت، ایردراپ معمولاً راهی برای یک پروژه است تا به کاربران و مشارکت‌کنندگان اولیه‌اش با دادن سهمی از توکن‌های تازه راه‌اندازی‌شده پاداش بدهد و البته به حاکمیت غیرمتمرکز دست یابد. در مطلب پیش رو، ۵ بازی بلاک چینی را معرفی کرده‌ایم که احتمالاً در ماه‌های آینده ایردراپ خود را انجام می‌دهند.

۱. نات کوین (Notcoin)

نات کوین یک بازی تلگرامی است که بیشتر از ۲۶ میلیون بازیکن دارد. توکن نات کوین هنوز به طور کامل راه‌اندازی نشده اما توسعه‌دهندگان آن اعلام کرده‌اند که ضرب این توکن در هفته‌های آینده در شبکه تون (TON) آغاز می‌شود و بازیکنان بر اساس توکن‌های استخراج‌شده در بازی، سهم خود را دریافت می‌کنند. با این حال حساب‌هایی که به مدت ۳۰ روز غیرفعال بودند، هیچ توکنی دریافت نمی‌کنند.

۲. ساگا پروتکل (Saga Protocol)

ساگا یک شبکه بلاک چینی جدید است که بیشتر برای بازی‌های آنلاین طراحی شده است. این شبکه در دسامبر ۲۰۲۳ (آذر) کمپین «بازی برای ایردراپ» خود را شروع کرد تا برترین بازیکنان آن توکن‌های SAGA را دریافت کنند. در واقع بعضی از بازیکنانِ بازی‌های مبتنی بر این شبکه، در نهایت ممکن است در ۲ بار ایردراپ شرکت کنند؛ چون خود بازی‌ها هم ممکن است توکن‌هایشان را راه‌اندازی کرده و آن‌ها را به کاربران خود ایردراپ کنند. شبکه اصلی ساگا در بهار ۲۰۲۴ فعال می‌شود و توسعه‌دهندگان آن اعلام کرده‌اند که بعضی از کاربران کازماس، آوالانچ، پالیگان و سلسیتا برای ایردراپ آن واجد شرایط می‌شوند.

۳. نیفتی آیسلند (Nifty Island)

نسخه بتای نیفتی آیلسند در ماه ژانویه (دی) عرضه شد. این بازی شبیه به بازی سندباکس است و قرار است بر اساس فعالیت کاربران، تعداد کاربران جدیدی که یک بازیکن جذب کرده و سایر دارایی‌های دیجیتال درون بازی به آن‌ها پاداش بدهد. تاریخ دقیق راه‌اندازی توکن ISLAND هنوز به طور کامل مشخص نشده اما افراد زیادی برای شرکت در ایردراپ آن به این بازی بلاک چینی هجوم آورده‌اند.

۴. نیان هیروز (Nyan Heroes)

نیان هیروز قرار است به زودی نسخه اولیه بازی خود را منتشر کرده و به کاربران اولیه‌اش پاداش بدهد. این بازی هنوز به طور کامل جزییات ایردراپ خود را منتشر نکرده اما خاطرنشان کرده است که مالکان NFTهای درون بازیِ آن، پاداش بیشتری دریافت می‌کنند.

۵. ای‌آی آرنا (AI Arena)

ای‌آی آرنا تلاش کرده بازی‌های بلاک چینی را با هوش مصنوعی ترکیب کند و قصد دارد ۴۰ میلیون توکن NRN را بین کاربرانش توزیع کند. بازیکنان این بازی باید به جنگجویان هوش مصنوعی آموزش داده و از طریق آن‌ها در مبارزات مختلف شرکت کنند. طبق گزارش‌های موجود، کمپین مربوط به ایردراپ ای‌آی آرنا احتمالاً تا ۳ ماه دیگر شروع می‌‌شود.

پوشش خبرهای مربوط به ایردراپ‌های ارز دیجیتال صرفا جهت آگاه‌سازی مخاطب است و نوبیتکس هیچ توصیه‌ای برای شرکت یا عدم شرکت در این ایردراپ‌ها ندارد. توجه داشته باشید که شرکت در ایردراپ‌های ارز دیجیتال معمولا مستلزم انجام تراکنش و پراخت کارمزد است. بنابراین کاربر باید قبل از شرکت در هرگونه ایردراپی، تمام جوانب و کارمزدهای آن را بررسی کند.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + چهارده =