اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

آیا رشد آلت کوین‌ها باز هم ادامه دارد؟ بررسی نظر یک تحلیلگر مطرح

تحلیلگری به اسم آلت‌ کوین سایکو (Altcoin Psycho) اعلام کرد که بازار آلت کوین‌ها خود را برای رالی بزرگی آماده می‌کند که در چرخه فعلی آن را تجربه نکرده است. علاوه بر این او به دنبال‌کنندگانش توصیه کرده به دنبال آلت کوین‌هایی بگردند که توکن آنلاک خود را به طور کامل انجام داده‌اند.

خلاصه خبر

  • آلت‌ کوین سایکو باور دارد رالی آلت‌ کوین‌ها در فاز دوم بازار صعودی شدیدتر است.
  • علاوه بر این طبق گفته‌های او توکن LOOKS شرایط خوبی برای سرمایه‌گذاری دارد.

به گزارش دیلی‌هادل، آلت‌ کوین سایکو به ۴۹۳٬۷۰۰ دنبال‌کننده خود در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) گفت که آلت‌ کوین‌ها همیشه در فاز دوم بازارهای صعودی با رشد قابل‌توجهی مواجه می‌شوند. طبق گفته‌های او، معامله‌گرانی که از بیت کوین و میم کوین‌ها‌ سود کرده‌اند؛ احتمالاً سرمایه خود را از بازار این ارزهای دیجیتال خارج کرده و به رشد بقیه آلت کوین‌ها کمک می‌کنند. او خاطرنشان کرد:

اگر فکر می کنید این بازار خیلی خوب است، صبر کنید تا نقدینگی میم کوین‌ها و بیت کوین وارد آلت کوین‌های خوب شوند. بهترین دستاوردهای یک چرخه معمولاً در فاز دوم چرخه‌های صعودی رخ می‌دهد. اشتباه نکنید! من نمی‌گویم میم کوین‌ها کاهش می‌یابند. برعکس به نظر من میم کوین‌ها رشد می‌کنند و من هم از ضرر نکردن آن‌ها لذت می‌برم؛ اما به‌ عنوان کسی که از سال ۲۰۱۴ در بازار ارزهای دیجیتال کار کرده‌ام، بنا به تجربه‌ام به شما می‌گویم که رالی مرحله دوم واقعاً بزرگ و شدید است!

‌آلت‌ کوین سایکو به دنبال‌کنندگانش پیشنهاد کرد تا مراقب آلت کوین‌ها باشند که هیچ توکن آنلاک جدیدی ندارند. طبق گفته‌های او، این امر نشان می‌دهد که ارزهای دیجیتال مذکور با فشار فروش سنگینی مواجه نمی‌شوند چون کل عرضه آن‌ها وارد گردش شده است. تحلیلگر مذکور ادامه داد:

به دنبال توکن‌هایی بگردید که توکن آنلاک آن‌ها تمام شده اما هنوز رالی خود را شروع نکرده‌اند. آن‌هایی که کندل هفتگی قبلی‌شان قوی بود، احتمالاً در روزهای آینده رشد می‌کنند.

آلت کوین سایکو خاطرنشان کرد که در حال حاضر توکن بومی بازار لوکس ریر (LooksRare) یعنی «LOOKS» را تحت نظر دارد. او سپس تاکید کرد:

بازار NFTها دوباره رشد کرده است. لوکس ریر قبلاً دومین بازار NFT بزرگ بود. تمام توکن‌های LOOKS هم آنللاک شده است. به نظر شما به کفش رسیده است؟

نمودار قیمت LOOKS

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 10 =