اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

هشدار یک تحلیلگر به معامله‌گران بیت کوین: مراقب این سطح مهم باشید!

تحلیلگر مشهوری به اسم جیسن پیزینو (Jason Pizzino) چرخه‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۱۸ بیت کوین را بررسی کرده و به نتیجه مهمی رسیده است.

خلاصهٔ خبر

  • این تحلیلگر باور دارد که ناحیه ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی اهمیت زیادی دارد.
  • با این حال او خاطرنشان کرد که هیچ تضمینی وجود ندارد تمام چرخه‌های بیت کوین شبیه به هم باشند.

به گزارش دیلی‌هادل، جیسن پیزینو اعلام کرد که بیت کوین در چرخه‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۱۸ بعد از رسیدن به ناحیه ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در نمودار ماهانه) پولبک زد و بعد به سقف چرخه خود رسید. با این حال، به نظر می‌رسد بیت کوین هنوز پول‌بک چرخه فعلی خود را تمام نکرده است. این تحلیلگر با انتشار نمودار زیر خاطرنشان کرد:

پامپ اخیر بیت کوین بی‌سابقه بود. با این حال در چرخه قبلی، بیت کوین بعد از رسیدن به ناحیه ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی کاهش یافت؛ سپس دوباره به آن برخورد کرد و رالی‌اش را از سر گرفت. البته همه چرخه‌ها حتماً نباید شبیه هم باشند.

او سپس ادامه داد:

در هر صورت ما در این چرخه هم متوجه شدیم که بیت کوین دوباره در ناحیه ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی مکث کرده است. پامپ بیت کوین در چرخه فعلی آن خیلی قوی است و شاید زودتر از پیش‌بینی ما به سقفش برسد. ما باید خودمان را برای هر چیزی آماده کنیم.

نمودار ماهانه بیت کوین

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 9 =