اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

پیش‌بینی تحلیل‌گر مشهور: قیمت بیت کوین به زودی به ۷۰٬۰۰۰ دلار می‌رسد

تحلیل گر مشهوری با نام مستعار دیو د ویو (Dave the Wave) در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) اعلام کرد که قیمت بیت کوین به زودی به ۷۰٬۰۰۰ دلار می‌رسد.

خلاصهٔ تحلیل

  • دیو دویو باور دارد که بیت کوین تا اواسط سال ۲۰۲۴ به محدوده ۳۵٬۰۰۰ دلار می‌رسد.
  • با این حال او اعلام کرده است که BTC تا اوایل ۲۰۲۵ تا محدوده ۱۸۰٬۰۰۰ دلار افزایش می‌یابد.

به گزارش دیلی‌هادل، دیو دویو دقیقاً سقوط بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ را پیش‌بینی کرده بود و به همین خاطر شهرت زیادی دارد. با این حال او باور دارد که بیت کوین می‌تواند به رکورد جدیدی برسد.

نموداری که او منتشر کرده، نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۴ به حدود ۷۰٬۰۰۰ دلار می‌رسد اما تا اواسط سال ۲۰۲۴ تا محدوده ۳۵٬۰۰۰ دلار اصلاح می‌کند. با این حال، به نظر این تحلیلگر BTC در اوایل سال ۲۰۲۵ دوباره رشد می‌کند و خود را به محدوده ۱۸۰٬۰۰۰ دلار می‌رسد. او این نمودار را ابتدا در نوامبر ۲۰۲۳ (آبان) منتشر کرده بود اما در روزهای قبل، دوباره آن را با دنبال‌کنندگانش به اشتراک گذاشت.

نمودار یک ماهه بیت کوین

دیو دویو علاوه بر این نموداری را منتشر کرد که نشان می‌دهد بیت‌ کوین از «منطقه خرید» منحنی رشد لگاریتمی خود (LGC) خارج شده است. تحلیلگران با استفاده از این شاخص تلاش می‌کنند سقف و کف چرخه‌های بیت‌ کوین را مشخص کرده و نوسانات کوتاه‌مدت آن را حذف کنند. این نمودار نشان می‌دهد که بیت کوین در میانه یک روند صعودی قرار دارد و وارد مسیری شده است که آن را به هدف ۷۰٬۰۰۰ دلاری می‌رساند. دیو دویو خاطرنشان کرد:

مردم همیشه وقتی قیمت‌ها رشد می‌کند، دوست دارند بیت کوین را بخرند. در حالی که باید با منطق و زمانی بیت کوین را بخرند که در کف خود قرار دارد. بیت کوین بیشتر از ۱ سال در منطقه خرید LGC قرار داشت. سپس از آن خارج شد، بعد دوباره وارد منطقه خرید شد و حالا دوباره از آن خارج شده است. تعجب می‌کنم که مردم از من می‌پرسند الآن زمان خرید بیت کوین هست یا نه.

نمودار روزانه بیت کوین

شایان ذکر است که قیمت بیت کوین با رشدی ۴.۳ درصدی در روز گذشته به محدوده ۵۱٬۹۰۰ دلار رسیده است.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دو =