اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

چطور در ایردراپ شبکه بلست شرکت کنیم؟

راهکار لایه ۲ بلست (Blast) توسط توسعه‌دهندگان بازار NFT بلر (Blur) راه‌اندازی شده و از نظر فاندامنتال، پایه قوی دارد. این شبکه احتمالاً تا ۲ ماه دیگر ایردراپ خود را انجام می‌دهد و به همین خاطر کاربران زیادی در تلاش هستند با مشارکت در بخش‌های مختلف آن، شانس بیشتری برای دریافت ایردراپ بلست به دست آورند.

خلاصه خبر

  • شبکه بلست قصد دارد ایردراپ خود را به زودی و احتمالاً در ماه مه (اردیبهشت) انجام دهد.
  • متقاضیان با بریج کردن اتریوم و سایر توکن‌ها می‌توانند امتیاز مورد نیاز برای شرکت در ایردراپ بلست را دریافت کنند.

به گزارش ایردراپس، بلست یک راهکار لایه دوم اتریوم است که امکان استیک کردن ETH و استیبل کوین‌ها را فراهم می‌کند. بازدهی این پلتفرم از استیک کردن اتریوم و توکن‌های مرتبط با دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) به دست می‌آید و به صورت خودکار به کاربران آن منتقل می‌شود. نرخ بهره پیش فرض در سایر لایه‌های دوم صفر درصد است، اما در بلست این مقدار برای اتریوم ۴ درصد و برای استیبل کوین‌ها ۵ درصد است. 

بلست از شرکت‌های بزرگی مثل پارادایم (Paradigm) و استاندارد کریپتو (Standard Crypto) حدود ۲۰ میلیون دلار سرمایه جذب کرده و تایید کرده است که برای کاربران اولیه خود، ایردراپی برگزار خواهد کرد. این پلتفرم شبکه اصلی خود را راه‌اندازی کرده و کاربرانی را در ایردراپش شرکت می‌دهد که با کد دعوت در آن ثبت‌نام کرده‌اند، اتریوم را بریج کرده و یا دوستانشان را به این پلتفرم دعوت کرده‌اند.

کاربرانی که قبل از راه‌اندازی شبکه اصلی بلست توکن‌های خود را با پل‌های بلاک چینی به آن منتقل کرده باشند، ۱۰ برابرِ امتیاز خود ایردراپ می‌گیرند. با تعامل با برنامه‌های غیرمتمرکز روی بلست، می‌توان توکن Blast Gold کسب کرد. امتیازها و Blast Gold احتمالاً در ماه مه (اردیبهشت) به توکن‌های BLAST تبدیل خواهند شد. متقاضیان برای شرکت در ایردراپ بلست باید مراحل زیر را طی کنند:

  • به وب سایت بلست مراجعه کنید.
  • برای دسترسی به این پلتفرم به یک کد دعوت نیاز دارید. 
  • حساب کاربری بلست در توییتر و را دیسکورد دنبال کنید و ولت خود را متصل کنید.
  • به بخش بریج بروید و اتریوم یا سایر توکن‌ها را از شبکه اتریوم به بلست منتقل کنید. 
  • بر اساس تعداد توکن‌های بریج‌شده، امتیاز خواهید گرفت. علاوه بر این برای استیک اتریوم و استیبل کوین‌ها به ترتیب ۴ و ۵ درصد بازدهی می‌گیرید.
  • کاربرانی که در کمپین دسترسی اولیه (Early Access) شرکت کرده و از قبل توکن‌های خود را واریز کرده بودند، برای کسب امتیاز باید توکن‌هایشان را به شبکه اصلی بلست منتقل کنند. 

به طور کلی ۵۰ درصد از کل توکن‌های تخصیص‌شده برای ایردراپ بلست بین کاربران و ۵۰ درصد باقی‌مانده بین توسعه‌دهندگان آن توزیع می‌شود. علاوه بر این کاربرانی که با برنامه‌های غیرمتمرکز روی بلست تعامل داشته باشند، Blast Gold را دریافت خواهند کرد.

پوشش خبرهای مربوط به ایردراپ‌های ارز دیجیتال صرفا جهت آگاه‌سازی مخاطب است و نوبیتکس هیچ توصیه‌ای برای شرکت یا عدم شرکت در این ایردراپ‌ها ندارد. توجه داشته باشید که شرکت در ایردراپ‌های ارز دیجیتال معمولا مستلزم انجام تراکنش و پراخت کارمزد است. بنابراین کاربر باید قبل از شرکت در هرگونه ایردراپی، تمام جوانب و کارمزدهای آن را بررسی کند.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هشت =