اخبار ارزهای دیجیتالایردراپ

ایردراپ بلست به زودی آغاز می‌شود

در حالی بسیاری از تحلیلگران باور داشتند ایردراپ‌ بلست بزرگ‌ترین ایردراپ سال ۲۰۲۴ خواهد بود؛ این شبکه قسمتی از جزییات ایردراپش را منتشر کرده است.

خلاصه خبر

  • شبکه بلست به زودی ایردراپ‌ خود را آغاز می‌کند.
  • این شبکه یکی از شروط واجد شرایط شدن در ایردراپ خود را منتشر کرده است.

به گزارش کوین گیپ، طبق پستی که انجمن بلست منتشر کرده؛ تا قبل از ۲۵ ژوئن (۵ تیر) تمام برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر این شبکه باید امتیازات و برنامه پاداششان را توزیع و مشخص کنند.

با این حال، امتیازات مذکور باید به EOA (حساب‌های تحت مالکیت خارجی) کاربران اختصاص یابد تا آن‌ها در ‌ایردراپ‌ بلست واجد شرایط شوند. در نتیجه برای مثال اگر امتیازات شما در قرارداد هوشمند جداگانه‌ای باشد، در ایردراپ بلست لحاظ نمی‌شود.

شایان ذکر است کاربرانی که امتیاز EOA را دارند، باید حداقل یک بار با استفاده از آن حساب وارد داشبورد بلست شده باشند. از سوی دیگر، کیف پول‌های تعبیه‌شده‌ای مانند Privy نیز باید از لینک‌سازی خود برای واجد شرایط شدن اطمینان حاصل کنند. 

پوشش خبرهای مربوط به ایردراپ‌های ارز دیجیتال صرفا جهت آگاه‌سازی مخاطب است و نوبیتکس هیچ توصیه‌ای برای شرکت یا عدم شرکت در این ایردراپ‌ها ندارد. توجه داشته باشید که شرکت در ایردراپ‌های ارز دیجیتال معمولا مستلزم انجام تراکنش و پراخت کارمزد است. بنابراین کاربر باید قبل از شرکت در هرگونه ایردراپی، تمام جوانب و کارمزدهای آن را بررسی کند.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه