اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

خرید بیش از ۸۰ میلیون دلار چین لینک از سوی نهنگ ناشناس

افزایش ارزش چین لینک درحالی اتفاق می‌افتد که یک نهنگ مرموز ۸۳.۶ میلیون دلار توکن لینک انباشت کرده است.

خلاصهٔ خبر

  • نهنگ لینک ده‌ها میلیون دلار از این توکن‌ را خریداری کرده است.
  • قیمت لینک در روزهای اخیر بیش از ۴۰ درصد افزایش یافته است.

ارزش چین لینک درحالی افزایش یافته است که نهنگ مرموز همچنان به انباشت ارز دیجیتال مشغول است و در پنج روز گذشته ۸۳.۶ میلیون دلار توکن لینک جمع‌آوری کرده است. بنابر گزارش لوک‌آن‌چین (Lookonchain)، این نهنگ از ۵۵ کیف پول جدید در صرافی بایننس برای جمع‌آوری ۴.۵۶ میلیون لینک استفاده کرده است.

این انباشت طبق الگوی فعالیت غیرمعمول حول چین لینک صورت می‌گیرد. درست هفتهٔ گذشته بود که یوتودی از کیف‌های پول ناشناختهٔ جدیدی گزارش داد که بیش از ۲.۲ میلیون لینک به ارزش ۴۲.۴ میلیون دلار را از بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال برداشت کردند. علاوه‌ بر این، هشت کیف پول جدید  ۲۲۷،۳۵۰ توکن لینک به ارزش ۴.۱۲ میلیون دلار را درست قبل از افزایش قابل توجه قیمت برداشت کردند.

و در پنج روز گذشته، مجموعاً ۴۵۵۶۶۸۴ لینک (۸۳.۶ میلیون دلار) ازطریق ۵۵ کیف پول جدید از صرافی بایننس جمع‌آوری کرده است. نکتهٔ جالب توجه، زمان این برداشت‌ها است که همزمان با افزایش قابل توجه قیمت چین لینک است. این ارز دیجیتال، که درحال‌حاضر ارزش قابل توجهی در بازار دارد، از ابتدای فوریه افزایش قابل توجه ۳.۱ میلیارد دلاری را تجربه کرده است.

به نظر می‌رسد این انباشت تهاجمی نهنگ‌ها و نهادها افزایش سهمی‌وار قیمت لینک را به دنبال داشته است.

در روزهای اخیر، کف قیمت چین لینک از ۱۴.۵ دلار به ۲۰.۵۷ دلار افزایش یافت که افزایش چشمگیری ۴۱.۸ درصدی را نشان می‌دهد. این افزایش قیمت نشان‌دهندهٔ تأثیر انباشت انبوه بر بازارهای ارز دیجیتال است.

فعالیت‌های مرموز حول انباشت توکن لینک و افزایش قیمت متعاقب آن، توجه سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران را به خود جلب کرده است و گمانه‌زنی‌هایی را دربارهٔ مسیر آتی قیمت این توکن در میانهٔ این تراکنش‌های بزرگ به وجود آورده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 14 =