شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

نتیجه رویداد CMC Crypto منتشر شد؛ برترین پروژه‌های ۲۰۲۴ کدام یک هستند؟

رویداد CMC Crypto در روز گذشته به پایان رسید و بعد از ۱۰ روز رای‌گیری آنلاین، تحلیل عمیق داده‌ها و بررسی نظرات مختلف برندگان سال ۲۰۲۴ را اعلام کرد. در این رویداد سولانا به عنوان برترین ارز دیجیتال و بانک به عنوان برترین میم کوین سال ۲۰۲۴ انتخاب شدند.

خلاصه خبر

  • در رویداد CMC Crypto سولانا و بانک به عنوان برترین ارز دیجیتال و میم کوین سال ۲۰۲۴ انتخاب شدند.
  • علاوه بر این عنوان رهبر سال ۲۰۲۴ به به طور مشترک به افرادی مثل ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong) و چانگ پنگ ژائو (CZ) داده‌ شد.

به گزارش فینسمس، رویداد CMC Crypto به صورت سالانه برگزار می‌شود تا از افراد، محصولات و پروژه‌های مهم در بخش ارزهای دیجیتال و وب ۳ تجلیل کند. آخرین نتایج این رویداد هم در ۶ مارس (۱۷ اسفند) اعلام شد و برندگان جدید ۸ بخش آن مشخص گردید.

برترین ارز دیجیتال سال ۲۰۲۴

در این بخش ارز دیجیتالی انتخاب می‌شود که تاثیرگذارترین ارز دیجیتال بازار بوده و صرف نظر از مارکت کپ آن، طی ۱۲ ماه گذشته به دستاوردهای مهمی رسیده است. برترین ارز دیجیتال سال ۲۰۲۴ هم «سولانا» بوده است.

برترین میم کوین سال ۲۰۲۴

در این بخش میم کوینی انتخاب می‌شود که نه تنها با پامپ خود سود زیادی به سرمایه‌گذارانش رسانده، بلکه جامعه فعالی هم به دست آورده است. برترین میم کوین سال ۲۰۲۴ هم «بانک» بوده است.

برترین پروژه NFT و بازی آنلاین در سال ۲۰۲۴

در این بخش از پروژه‌ای تمجید می‌شود که خلاقیت قابل‌توجهی دارد و توانسته کاربرد و پذیرش قابل‌توجهی را هم به دست آورد. در رویداد CMC Crypto، پروژه پاجی پنگوئن‌ها (Pudgy Penguins) به عنوان برترین پروژه NFT و بازی آنلاینِ سال ۲۰۲۴ انتخاب شد.

برترین رابط سال ۲۰۲۴

هدف از برترین رابط، انتخاب بهترین شرکتی است که به پذیرش بخش وب ۳ کمک کرده‌ و بخش سنتی را به اکوسیستم ارزهای دیجیتال نزدیک‌تر کرده است. در رویداد CMC Crypto، شرکت بلک راک (BlcakRock) به عنوان برترین رابط سال ۲۰۲۴ انتخاب شد.

برترین اینفلوئنسر سال ۲۰۲۴

در این بخش فردی انتخاب می‌شود که ارزش واضح و مهمی را با خود به ارمغان می‌آورد. در رویداد مذکور، اینفلوئنسری به نام «ZachXBT» به عنوان برترین اینفلوئنسر سال ۲۰۲۴ انتخاب شد. او یکی از کارآگاهان صنعت بلاک چین است که جدیدترین یافته‌های خود درباره هک‌ها و پروژه‌های مختلف را در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) اعلام می‌کند.

خلاقانه‌ترین پروژه بخش دیفای در سال ۲۰۲۴

در این بخش پروژه‌ای انتخاب می‌شود که با خلاقیت خود، در تلاش هستند بخش دیفای را تغییر بدهند. در رویداد CMC Crypto، پروژه یونی سواپ (Uniswap) به عنوان خلاقانه‌ترین پروژه بخش دیفای در سال ۲۰۲۴ انتخاب شد.

رهبر بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۴

رویداد CMC Crypto رهبر بازار ارزهای دیجیتال را کسی می‌داند که با ایده‌های خود بر آینده این بخش تاثیر می‌گذارد. این عنوان در سال ۲۰۲۴ به طور مشترک به ویتالیک بوترین، رایان سلکیس (Ryan Selkis)، برایان آرمسترانگ، چانگ پنگ ژائو و جولیا لئونگ (Julia Leung) داده‌ شد. برگزارکنندگان رویداد مذکور خاطرنشان کردند که انتخاب یک نفر غیرممکن بود چون هر ۵ نفر آن ها طی ۱۲ ماه گذشته به روش‌ خاص خود به پیشرفت صنعت ارزهای دیجیتال کمک کردند.

خلاقانه‌ترین پروژه لایه ۱/لایه۲/کراس‌چین در سال ۲۰۲۴

در این بخش از بین شبکه‌های لایه ۱، لایه ۲ و کراس‌چین پروژه‌ای انتخاب می‌شود که کارایی و توان عملیاتی بسیار خوبی دارد. برترین میم کوین سال ۲۰۲۴ هم سلستیا (Celestia) بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 10 =